Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes переробляє 99% відходів виробництва

03.11.2020


AB InBev Efes переробляє 99% відходів виробництва
AB InBev Efes переробляє 99% відходів виробництва

Довгостроковий сталий розвиток є пріоритетом діяльності AB InBev Efes на глобальному рівні. Компанія дотримується ідей циркулярної економіки та використовує ієрархічний підхід до відходів, що базується на принципах утилізації, вторинного використання і переробки. Так, компанія організувала ефективну та водночас прибуткову систему утилізації відходів свого виробництва.

AB InBev Efes систематизувала збір відходів, розділивши їх за типами. На кожному підприємстві окремо сортується склобій, ПЕТ-преформи та пластик, алюмінієві банки, органіка. Далі всі відходи перерозподіляються та передаються підрядникам, що спеціалізуються на певного типу відходах і мають реальні потужності для переробки. AB InBev Efes ретельно обирає підрядників, аби упевнитися, що відходи не потраплять на полігон, забруднюючи довкілля, а будуть перероблені.

«Ми на власному прикладі переконалися, що практично всі відходи можна продавати на переробку, у такий спосіб підвищуючи фінансові показники компанії. Вигоди отримають усі — і невеликі компанії, і глобальні спільноти — у зв'язку з переходом до економіки замкненого циклу. А головне — це допоможе зберегти нашу планету для майбутніх поколінь»,

— говорить Андрій Герінг, директор з виробництва AB InBev Efes.

AB InBev Efes своїм прикладом доводить, що з вторсировини можна отримати вигоду і для бізнесу, і для екологічної безпеки суспільства в цілому, якщо взяти на себе зобов'язання щодо збільшення обсягів упаковки, котра переробляється, і систематизувати цей процес. Компанія вже накопичила чималий досвід у цьому питанні та готова ділитися ним з усіма зацікавленими підприємствами, щоб робити вагомий внесок у захист довкілля.

Нагадаємо, що AB InBev Efes Україна оновила етикетки всіх брендів в упаковці ПЕТ, розмістивши на них маркування усіх видів пластику, що використовуються в пластиковій пляшці. Даною ініціативою компанія прагне заохотити споживачів приєднатися до її практики щодо свідомого ставлення до відходів. Сортування відходів і їхня переробка — запорука дбайливого ставлення до природних ресурсів і збереження екосистем.