Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

НАША МЕТА:

Ми мріємо про більше, наповнюючи майбутнє радісними моментами!

Наша мета

Наші принципи:

Мрія

Ми мріємо про більше.
Мріяти про більше — це наш спадок та наш спосіб створити майбутнє, де буде більше радісних моментів для наших споживачів, клієнтів та громади. Так ми надихаємося, кидаємо собі виклик та заряджаємося енергією.

Люди

Нашою рушійною силою є надзвичайні люди, ми створюємо соціокультурно різноманітні команди шляхом забезпечення рівних можливостей та співпраці.
Наша сила — у наших людях.
Ми наймаємо та розвиваємо різних талановитих дюдей, які допомагають нам як компанії бути найкращою версією себе. Ми створюємо інклюзивне середовище та взаємодіємо, щоб перемагати разом як одна команда.

Наші принципи:
Наші принципи:

Культура

Ми – власники, які мислять на довгострокову перспективу.
Власники подають приклад та несуть персональну відповідальність. Власники думають довгостроково, а не короткостроково.

Ми - попереду у змінах та інноваціях для наших споживачів.
У центрі всього, що ми робимо, знаходяться наші споживачі. Ми постійно намагаємося зрозуміти, хто вони і чого вони хочуть. Ми залишаємося жадібними до знань і ніколи не припиняємо вчитися. Це дозволяє нам впроваджувати інновації та керувати змінами, щоб створювати чудові бренди, продукти та послуги, які покращують життя споживачів.

Ми зростаємо, коли зростають наші партнери.
Ми працюємо та досягаємо успіху разом із нашими клієнтами. Ми прислуховуємося до їхніх потреб, намагаємося вирішити їхні проблеми та знайти найкращі шляхи для партнерства та спільного росту.

Ми процвітаємо, коли процвітають наші громади.
Ми беремо на себе відповідальність бути глобальним партнером для громад у всьому світі. Ми підживлюємо наше інклюзивне локальне та природне коріння
для спільного процвітання.

Ми віримо у простоту та здатніcть до масштабування рішень.
Ми знаємо, що чим простіше, тим краще. Простота забезпечує фокус, ясність та досконалість. Вона пришвидшує вивід товару на ринок та покращує майстерність виконання. Ми масштабуємо перевірені рішення, які забезпечують цінність.

Ми ефективно управляємо витратами та приймаємо рішення, спрямовані на зростання.
Ми досягаємо більшого з меншими витратами, адже кожен долар має значення.
Ми направляємо ресурси туди, де є зростання.

Ми створюємо та розділяємо з іншими вищу цінність.
Ми постійно запитуємо себе, чи те, що ми робимо, має значення та створює цінність. Ми прагнемо забезпечити неперевершену цінність. Найвища цінність є ключем до розвитку нашого бізнесу, забезпечення росту, залучення і подальшої співпраці з людьми та нагородою для інвесторів.

Ми не шукаємо обхідних шляхів.
Ми завжди робимо те, що потрібно для побудови компанії нашої мрії. У всьому, що ми робимо, ми керуємось принципами чесності та прозорості.