Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Наші броварні

Наше виробництво налічує 3 броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Всі підприємства мають найсучаснішим обладнанням, яке відповідають всім правилам безпеки харчових продуктів.

Наші броварні
Чернігів
Чернігів

Чернігів

Броварня була побудована у 1976 році з використанням чеських технологій. У 1996 році це підприємство першим увійшло до складу компанії «САН ІнБев Україна». У перші 10 років компанія інвестувала в завод близько 80 млн. євро, при цьому виробничі потужності зросли більш ніж у 3 рази.

На даний момент чернігівська філія компанії варить такі сорти як: «Stella Artois Світле», Beck’s, «Чернігівське Світле», «Чернігівське Біле», «Чернігівське Lager», «Рогань Традиційне Світле», «Хмелевус».

Контакти:

14037, м. Чернігів, вул. Інструментальна, 20
Тел: +38(0462) 65-26-02

Харків
Харків

Харків

Харківська броварня – це місце в Україні, де народжується пиво BUD.

Броварня заснована у 1989 році на південно-східних околицях міста Харкова. Площа, яку займає броварня, становить 13 гектарів.

Сьогодні на броварні працюють понад 300 спеціалістів, які добре знають та люблять свою справу. Потужність виробництва становить 5,6 млн л на рік.

На даний момент харківська філія компанії варить такі сорти як: «Stella Artois Світле», Beck’s, «Чернігівське Світле», «Чернігівське Біле», «Чернігівське Lager», «Рогань Традиційне Світле», «Хмелевус».

Контакти:

61172, м. Харків, вул. Роганська, 161
Тел: +38(057) 775-92-02

Миколаїв
Миколаїв

Миколаїв

Миколаївська броварня – це душа пивоварного Півдня, місце, де народилося пиво торговельної марки «Янтар».

Броварня була побудована у 1973 році за чеським проектом з використанням найдосконаліших на той час технологій. На броварні постійно впроваджуються інноваційні технології, включно з такими, що дозволяють скоротити споживання природних ресурсів.

На даний момент миколаївська філія компанії варить такі сорти як: «Чернігівське Світле», «Чернігівське Біле», «Чернігівське Біле Радлер», «Чернігівське Біла Ніч», «Рогань Традиційне Світле», «Рогань Монастирське», «Янтар Світле», «Янтар Чорний Принц», «Янтар Адміральське».

Контакти:

54050, м. Миколаїв, вул. Янтарна, 320
Тел: +38(0512) 70-80-49