Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Чому ми

Ми - компанія власників і сприймаємо її результати, як свої особисті. Ми йдемо до мрії, яка надихає нас робити світ кращим. Протягом багатьох років ми об'єднуємо людей за допомогою спорту, музики і культури, створюючи таким чином по-справжньому незабутні моменти і враження. Ми використовуємо кожну можливість подарувати людям те, чого вони бажають, тому ми працюємо, не шкодуючи сил.

Ми пишаємося своєю роботою і несемо відповідальність за кожен крок. Ми виробляємо найкраще пиво з натуральних інгредієнтів. Ми радіємо змінам і завжди готові зробити свій внесок.

Чому ми

Атмосфера роботи

Справжнім талантам ми даємо можливість максимально розкривати свій потенціал і отримувати гідну винагороду. Такі люди - золотий запас нашої компанії. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, і це рушійна сила нашої компанії. Гарантія довгострокової конкурентної переваги - цілеспрямованість і постійне вдосконалення.

Інтереси клієнта понад усе. Ми прокладаємо шлях до споживача за допомогою наших брендів через незабутні враження, які відіграють важливу роль в життях клієнтів. Ми виступаємо за відповідальне споживання.