Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Відповідальний вибір

Відповідальний вибір

Ми вибираємо постачальників, які відповідально і відкрито ведуть свою діяльність. Ми створили Принципи відповідальних закупівель, що містять зрозумілі вимоги до вибору постачальників.

Принципи відповідальних закупівель допомагають нам транслювати наші норми в області етики, екологічності та захисту прав людини. У 2017 році Принципи були приведені у відповідність до нашої Міжнародної політики щодо прав людини. Принципи відповідальних закупівель перегукуються з Антикорупційної політикою, що містить правила для постачальників щодо неприпустимості хабарів та інших корупційних дій.


Як ми обираємо постачальників

Ми розробили процес попереднього відбору постачальників, який містить три важливі складові: фінансова стабільність, відкритість бізнесу і дотримання Принципів відповідальних закупівель та прав людини. Ми впровадили цей процес у систему закупівель і продовжуємо його удосконалювати, розробляючи онлайн-механізми підбору постачальників. Вони дозволяють полегшити процес управління і підвищувати прозорість вибору. Даний процес застосовується як до нових, так і до наявних постачальників.

Процес попереднього відбору включає заповнення анкети на відповідність трьом базовим принципам. Ми оцінюємо відповіді та залучаємо їх до даних за ризиками з таких зовнішніх джерел, як Індекс прав Міжнародної конфедерації профспілок, звіт Держдепартаменту США про торгівлю людьми, дані про поширеність дитячої праці від UNICEF. Результат цієї оцінки визначає наші подальші дії.

Якщо постачальник потрапляє в групу високого ризику з точки зору принципів відповідальних закупівель та прав людини, він повинен пройти чотириступеневий аудит SMETA (Sedex Members Ethical Trade Audit). За результатами аудиту постачальник і аудитор визначають термін корекції кожного виявленого порушення. Наші команди закупівель активно працюють із постачальниками, контролюючи виконання плану. У рідкісних випадках, коли постачальники не готові адаптуватися до змін, наш відділ закупівель може відмовитися від співпраці. Це крайній захід: ми вважаємо за краще будувати партнерські відносини і допомагати постачальникам ефективно застосовувати належні практики.

Ми розуміємо, що у процесу попереднього відбору та аудиту є свої нюанси, тому співпрацюємо з організаціями, які допомагають нам виявити і вивчити соціальні та екологічні ризики в наших міжнародних мережах постачальників.

Відповідальні закупівлі в сільському господарстві

Ми розуміємо характер проблем, з якими зіштовхуються наші постачальники в сільському господарстві. Це дозволяє нам пропонувати інструменти для їх підтримки і кращого аналізу. Наприклад, спільно з Всесвітнім фондом дикої природи ми проводимо аналіз ключових соціальних, екологічних і економічних ризиків, в тому числі ризиків у сфері прав людини. Таким чином, нам вдається вибирати кращих міжнародних постачальників сільськогосподарської продукції.

Залучення зацікавлених осіб

Ми беремо участь в ініціативах промислових організацій і НКО, орієнтованих на підвищення ефективності мережі постачальників. Ми є членами AIM-PROGRESS -Міжнародні форуму компаній з виробництва споживчих товарів, який націлений на підвищення відповідальності вибору постачальників на підставі умов праці, охорони здоров'я, безпеки, екологічності та відкритості бізнесу. Ми активно співпрацюємо з AIM-PROGRESS в рамках спільних проектів.

В рамках цього та інших форумів ми допомагаємо компаніям нашого сектора підвищувати відповідальність при виборі постачальників. У 2017 році ми співпрацювали з Partner Africa, AIM-PROGRESS, Coca-Cola, Diageo і розробляли набір бізнес-інструментів для підтримки постачальників. Ми також є членом НКО Sedex, що заохочує етичне і відповідальне ведення бізнесу серед постачальників. Sedex допомагає нам ефективно знижувати ризики, захищати репутацію і поліпшувати роботу мережі постачальників.

Відносини з діловими партнерами

Загальна мрія надихає нас усіх прагнути до єдиної мети: об'єднувати людей, щоб робити світ кращим!

Компанія AB InBev Efes прагне робити позитивний внесок в розвиток суспільства і збереження навколишнього середовища шляхом

  • Розробки та впровадження відповідальних ділових практик
  • Підвищення значущості ділових відносин з нашими постачальниками і партнерами