Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes представила в Україні новий бренд іспанського крафтового пива La Virgen

23.04.2020


AB InBev Efes представила в Україні новий бренд іспанського крафтового пива La Virgen
AB InBev Efes представила в Україні новий бренд іспанського крафтового пива La Virgen

AB InBev Efes Україна представила українцям новий бренд ― іспанське крафтове пиво La Virgen. Пиво, народжене в відомій мадридській пивоварні Cervezas La Virgen, встигло завоювати величезну популярність і тепер з'явиться на полицях українських магазинів.

Крафтова пивоварня Cervezas La Virgen була заснована в Мадриді в 2011 році чотирма молодими підприємцями та за кілька років стала лідером на ринку крафтового пива в Іспанії. Сьогодні число співробітників пивоварні налічує 80 осіб, а обсяги виробництва пива продовжують стабільно зростати.

З 2016 до 2019 року пиво La Virgen удостоювалося статусу «Найкращий іспанський лагер» за версією World Beer Awards. Крім того, в 2018 році бренд посів друге місце в пивній категорії за версією Marketing National Awards.

«Пиво La Virgen з його унікальним смаком і яскравим ароматом втілює справжній дух Іспанії. У себе на батьківщині бренд за правом посідає перше місце в сегменті крафтового пива. Ми дуже раді представити La Virgen українцям»,

― говорить Катерина Сахарнова, маркетинг-менеджер преміальних брендів компанії AB InBev Efes Україна.

В Україні бренд La Virgen представлений трьома сортами: світлим лагером Madrid Lager, бурштиновим елем Jamonera та індійським світлим елем ІРА.

Madrid Lager ― пиво низового бродіння, яке дозріває понад 40 днів. Вирізняється тонким і збалансованим смаком з помірною гіркуватістю, яку надає використання чотирьох видів солоду і трьох різних сортів хмелю. Лагер відмінно підходить до страв іспанської кухні, особливо до тапас та іспанського омлету з картоплею.

Амбер-ель Jamonera має насичений червонуватий відтінок, який ідеально поєднується з хамоном. У рецептуру пива входить підсмажений карамелізований солод, який надає елю яскравого смаку і фруктового аромату.

При варінні свіжого індійського елю ІРА використовуються сорти хмелю «цитра» і «каскад», які створюють характерний цитрусово-хвойний аромат. Пиво якнайкраще доповнює гострі страви, наприклад, буріто і тако.