Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes пропонує розпочати успішну кар’єру

26.09.2018


22 вересня компанія AB InBev Efes взяла участь у «Ярмарку вакансій», організованому виданням Kyiv Post. Ця найавторитетніша подія у сфері працевлаштування від провідного англомовного українського засобу масової інформації щороку збирає найкращих вітчизняних та міжнародних роботодавців і амбітну молодь. Цього разу відвідувачі також мали змогу послухати мотиваційні лекції від успішних спікерів.

Представники AB InBev Efes із задоволенням поспілкувалися з перспективними молодими людьми та розповіли про програми стажувань, які пропонує світовий лідер пивоварного ринку. Випускники можуть долучитися до глобальної програми управлінських стажувань у різних підрозділах компанії. Протягом 10 місяців її учасники мають нагоду вивчити із середини усі аспекти бізнесу: від виробництва і логістики, продажів, маркетингу та торгового маркетингу до інформаційних технологій і послуг для бізнесу. Після завершення стажування найкращі початківці отримують пропозицію приєднатися до успішної команди AB InBev Efes. Ще одна перевага програм AB InBev Efes — це те, що участь у кожній з них повною мірою оплачується.

«Особисто я був учасником однієї з програм, тому можу сказати, що це чудовий старт для побудови успішної кар’єри. Під час стажування компанія надає можливість якнайкраще проявити себе, сформувати нові вміння і навички та набути безцінного практичного досвіду»

— говорить Євген Віжул, менеджер з бюджетування й управління ефективністю бізнесу AB InBev Efes

AB InBev Efes охоче бере участь у подібних заходах, адже вірить, що молоді амбітні професіонали здатні запропонувати нестандартні ідеї для розвитку бізнесу і поліпшення наявних практик. Натомість компанія пропонує вигідні умови працевлаштування та можливість особистісного зростання в колективі однодумців.

Детальніше про лідерські кар’єрні програми AB InBev Efes — на сайті http://www.bestbeerjob.com.