Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes робить літо CHILLним із новим смаком CHILL Smoothy

12.06.2018


Нарешті – літо! А з ним — настрій більше релаксувати та СHILLити. Саме тому справжнім відкриттям сезону стане новий смак у лінійці CHILL — CHILL Smoothy від AB InBev Efes.

CHILL Smoothy – це поєднання стиглої чорної смородини та свіжої м’яти, що створюють незабутній кисло-солодкий смак. Smoothy, як й інші смаки в лінійці CHILL, - це легкий освіжаючий напій без пивного присмаку та гіркоти. Мемовим героєм нового смаку став релаксовий лемур — ще давно він знайшов дзен и точно знає як правильно СHILLити. Все згідно філософії бренда! Вона заснована на релаксі та позитивному настрої, що знайшло відображення у слогані «Залипаю, нікого не чіпаю».

«В Україні категорія бірміксів набуває популярності та стає частим вибором покупців, особливо влітку. Ми хотіли запропонувати щось особливе і створили новий освіжаючий напій з ягідним смаком. Сподіваємося, що споживачі й експерти оцінять свіжість та натуральність новинки»

— говорить Катерина Зражевська, маркетинг-менеджер брендів преміального сегмента AB InBev Efes

Напій містить 5% алкоголю і випускається на Харківській пивоварні у скляних пляшках ємністю 0,5 л з квітня 2017 року.