Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes розширює можливості спілкування з поточними і потенційними співробітниками

02.11.2018


Корпорація AB InBev Efes, не тільки один зі світових лідерів на ринку пивоваріння, але і прогресивний привабливий роботодавець, оголошує про запуск окремої сторінки ABInBevEfesCareer.UA в соціальній мережі Facebook.

Тепер поточні та потенційні співробітники компанії в Україні отримають можливість прямого спілкування рідною мовою і в режимі реального часу.

Інформування про глобальні кар'єрні програми і нові вакансії виводиться на якісно новий рівень. Отримати всю необхідну інформацію, направити своє резюме, задати запитання HR-фахівцям і отримати оперативну відповідь, стати учасником глобальної програми або конкурсу - все це і багато іншого можна буде зробити, підписавшись на сторінку ABInBevEfesCareer.UA в Facebook.

«Ми живемо в епоху цифрових технологій і зростаючої популярності соціальних мереж. Все більше і більше людей використовують соціальні мережі не тільки для спілкування і розваги, а й для отримання достовірної і оперативної інформації. AB InBev Efes завжди була прогресивною компанією, орієнтованою на пошук нових ідей, а такі ідеї здатні генерувати тільки кваліфіковані і талановиті співробітники. Тому нам важливо знайти один одного, встановити живий і відкритий діалог; адже зробити світ кращим можна тільки поліпшивши самих себе і свою компанію»

— говорить Карина Сандал, People Continuity Lead Supply компанії AB InBev Efes

Запуск спеціальної сторінки AB InBev Efes в Facebook, присвяченої широкому спектру кар'єрних питань, став черговим кроком у розвитку HR-напрямку компанії на українському ринку. Так, влітку цього року компанія запустила власного Telegram-бота, який отримав назву Ask AB InBev Efes. Даний чат-бот уже почав успішно проявляти себе в інформуванні молодих фахівців щодо кар'єрних програм, міжнародних стажувань, професійних тренінгів і так далі.