Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes Україна передає на благодійність у регіони 24000 л дезінфекторів

Проект

AB InBev Efes Україна передає на благодійність у регіони 24000 л дезінфекторів

AB InBev Efes Україна продовжує надавати допомогу своїм домашнім регіонам у боротьбі з COVID-19. 24 000 літрів дезінфекторів, упаковані в ємності по 1 л і 5 л, відправлені до лікарень, геріатричних пансіонатів, центрів соціального захисту, дитячих будинків та будинків-інтернатів у Харківській, Чернігівській та Миколаївській областях. Список цих установ був складений спільно з центральними та регіональними органами виконавчої влади, які реалізують державну політику в сфері охорони здоров'я, органами місцевого самоврядування та департаментами соціального захисту.

«Постійна обробка рук дезінфікувальним засобом — важлива складова в боротьбі з поширенням коронавірусу. Тому в партнерстві з компанією «Бланідас» ми почали його виробництво. Віримо, що таким чином зможемо допомогти частково вирішити питання браку дезінфекторів у регіонах», 

— коментує Дмитро Шпаков, президент компанії AB InBev Efes.

Також AB InBev Efes Україна налагодила співпрацю в цьому напрямі з недержавними фундаціями, серед яких благодійна організація «Карітас України» та благодійний фонд CEO Club Foundation.

Як раніше повідомлялося, AB InBev Efes Україна закупила 4 апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ), 400 комплектів захисних костюмів і 1 140 масок (FFP2).