Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes Україна представила новий бренд ― Boddingtons Pub Ale

08.11.2019


Компанія AB InBev Efes Україна оголосила про початок продажів на локальному ринку англійського світлого елю Boddingtons Pub Ale. Цей пивний бренд уже понад 200 років популярний у всьому світі, а тепер з'явився і в українських магазинах.

«Бренд Boddingtons Pub Ale ідеально підходить для тих, хто хоче відчути автентичний смак традиційного англійського елю. Ми впевнені, що українці гідно оцінять насичений смак пива, яке особливо добре поєднується з рибними та м'ясними закусками»

— коментує Катерина Сахарнова, маркетинг-менеджер преміальних брендів компанії AB InBev Efes Україна

У себе на батьківщині ель став візитною карткою пивоварної компанії Boddingtons, заснованої у 1778 році в Манчестері. Знаменитий логотип пива, дві бджоли, з'явився у 1900 році ― таким чином компанія хотіла зобразити Манчестер як «рій» промислових підприємств. Сьогодні яскраві жовто-чорні банки Boddingtons Pub Ale з незвичайним лого можна побачити більш ніж в 30 країнах.

Головною родзинкою фільтрованого елю є азотна капсула, яка активується під час відкриття банки і дарує пиву щільну кремову шапку. Boddingtons Pub Ale володіє збалансованим і м'яким смаком з переважанням солоду, на тлі якого розкривається вершковий присмак. Пиво має багатий аромат з насиченими квітково-хмельовими нотками.

Boddingtons Pub Ale 4,7% представлений у банках об’ємом 440 мл, рекомендована вартість ― 60 грн.