Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes Україна проводить тренувальні навчання для співробітників

04.10.2021


AB InBev Efes Україна проводить тренувальні навчання для співробітників
AB InBev Efes Україна проводить тренувальні навчання для співробітників
AB InBev Efes Україна проводить тренувальні навчання для співробітників

Компанія AB InBev Efes Україна провела спеціальне об’єктове навчання за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту при виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру».

«На підприємстві щодня знаходиться близько 400 співробітників, які повинні мати чіткий план у разі надзвичайної ситуації. Для того, щоб надати працівникам навички дій у разі НС та не застати зненацька керівний склад, проводяться подібні навчання (штабні тренування). Для нас дуже важливо дбати про безпеку співробітників, тому відпрацювання сумісних дій при подібних подіях є необхідним. Спільні тренінги також формують командний дух та дружню атмосферу у колективі»,

– розповідає в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов.

Такі навчання на підприємстві проводяться один раз на три роки, відповідно до плану-графіку проведення об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту. За легендою на підприємстві трапилось одразу дві надзвичайні ситуації, це: аварія з розгерметизацією місткості з НХР (аміаком), а також пожежа в адміністративному корпусі.

«Подібні навчання є важливими на будь-якому підприємстві. Проведення тренувальних дій під час надзвичайних ситуацій демонструє відповідальність компанії за життя та безпеку співробітників. Основною метою навчання було відпрацювання спільних дій за планами щодо реагування на можливі надзвичайні ситуації та локалізації та ліквідації їх наслідків», 

– розповідає Рудень Євген Віталійович – головний інспектор відділу запобігання НС по Індустріальному району Харківської МТГ Харківського районного Управління ГУ ДСНС України у Харківській обл.

Керівники тренувальних дій створили умовну ситуацію, при якій була необхідна невідкладна реакція співробітників. Тренування проводилося у два етапи.

На першому етапі черговий диспетчер повідомив про аварію відповідальних посадових осіб, увімкнув систему оповіщення та повідомив ДСНС за номером 101. На підприємстві відбулося засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій та евакуація персоналу. Для ліквідації цієї надзвичайної ситуації були залучені підрозділи ДСНС, аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Харківській області.

Крім того, співробітникам компанії AB InBev Efes Україна провели протипожежне тренування. При цьому велика увага була приділена оповіщенню людей про пожежу, діям співробітників охорони, працівників в разі пожежі. На завершення заходу рятувальники продемонстрували гасіння умовної пожежі за допомогою первинних засобів пожежогасіння та подачі водяних стволів. Кожен з присутніх також мав змогу взяти безпосередню участь у гасінні пожежі за допомогою вогнегасників.