Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes Україна стане офіційним партнером HR Wisdom Summit 2019

11.07.2019


11 липня 2019 року в інноваційному парку UNIT.City в Києві відбудеться саміт HR Wisdom Summit 2019 для HR-директорів, бізнес-тренерів, топменеджерів і консультантів з підбору персоналу. Компанія AB InBev Efes Україна виступить офіційним партнером заходу.

«Робота з людьми лежить в основі успіху компанії. Для залучення успішних працівників не достатньо запропонувати їм стабільну зарплату та обладнане робоче місце — в сучасних реаліях важливо створити гідну корпоративну культуру, а також можливості для самореалізації, професійного зростання та розвитку. Оскільки в Україні особливо актуальна проблема трудової міграції, компаніям необхідно впроваджувати ефективну екосистему для працівників та вдосконалювати HR-процеси в цілому. HR Wisdom Summit є чудовим майданчиком для обговорення нових викликів на ринку праці та напрямів його подальшого розвитку»

— коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна

Програма саміту поділена на 3 тематичні блоки, що охоплюють найактуальніші сфери розвитку HR-бізнесу. В рамках блоку «Діджиталізація» спікери HR Wisdom Summit розкриють питання цифрового майбутнього управління людськими ресурсами. Блок «Дерегуляція» стосуватиметься застосування HR-стратегій в органах влади в Україні. В рамках третього блоку «Диверсифікація» спікери поділяться секретами пошуку нових джерел ресурсів і розробки дієвих систем мотивації усередині команди. Після прослуховування доповідей учасники саміту зможуть обговорити особливості провідних HR-практик і поділитися власним досвідом на практичних зустрічах.

Серед головних тем HR Wisdom Summit 2019 — особливості адаптації співробітників на новому місці; ціннісні установки людей як основа ефективної взаємодії та комунікації; штучний інтелект у HR-сфері; управління кар’єрою співробітників у компанії; ефективні стилі лідерства в топменеджменті.

AB InBev Efes Україна активно працює над модернізацією HR-процесів та удосконаленням стратегії роботи з персоналом. Зокрема, компанія запустила глобальну програму управлінських стажувань Global Management Trainee. Протягом 10 місяців майбутні професіонали мають змогу навчатися менеджменту та опановувати особливості роботи в команді лідера світового пивоваріння.