Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

«AB InBev Efes Україна» у співпраці з Асоціацією наставництва для молоді запроваджує корпоративне наставництво

26.05.2023


«AB InBev Efes Україна» у співпраці з Асоціацією наставництва для молоді запроваджує корпоративне наставництво
«AB InBev Efes Україна» у співпраці з Асоціацією наставництва для молоді запроваджує корпоративне наставництво
«AB InBev Efes Україна» у співпраці з Асоціацією наставництва для молоді запроваджує корпоративне наставництво

«Шлях до успіху» – програма корпоративного наставництва для молоді з інтернатів, а також прийомних і кризових сімей, а саме для молоді, що досягла повноліття, запроваджується в «AB InBev Efes Україна» у співпраці з Асоціацією наставництва. Метою проєкту є підтримка молодих людей та надання їм можливості зробити свідомий вибір професії, розвинути необхідні навички та зануритися в атмосферу компанії, де можна отримати перший досвід роботи за супроводом корпоративних наставників.

«Ми хочемо допомогти молодим людям у цей складний час знайти точку опори, дати можливість зрозуміти, чого б вони хотіли робити у цьому житті. Адже вони на такому життєвому відрізку шляху, що їм дуже потрібна підтримка та інформація, щоб повірити в себе та свідомо обрати свою кар'єру»,

– розповідає заступник генерального директора «AB InBev Efes Україна» Денис Хренов.

Перша екскурсія у рамках корпоративного наставництва відбулася на Чернігівську броварню компанії, де учасники заходу побачили пивоварне та пакувальне виробництво, а також дізналися технологію виробництва пива. Молодь отримала можливість зануритися в атмосферу пивоварного бізнесу та усвідомити його масштаби, познайомитися та поспілкуватися зі співробітниками компанії, щоб розглянути ще один шлях щодо можливої майбутньої професії.

Під час спілкування з HR компанії учасники заходу  більше дізналися про «AB InBev Efes Україна» та її бренди, а також оцінили її переваги як роботодавця. Їм розповіли, як потрапити до компанії та як відбуваються етапи інтерв’ю під час відбору, а також поділилися корисними порадами щодо планування кар’єри.

Крім того, особливо цікавим досвідом для молоді стало спілкування зі співробітниками Чернігівської броварні щодо їхнього шляху до професіонального успіху. Своїм досвідом з ними поділилися Євген Ворожко (директор Чернігівської броварні), Богдан Шупило (керівник пакувального цеху) та Сергій Федоренко (інженер пивоварного виробництва).

«Асоціація Наставництва щиро вдячна AB InBev Efes Ukraine за підтримку такої важливої  ініціативи і можливості для молоді познайомитись із різними професіями, розширити свій світогляд та обрати для себе цікаву професію із можливість кар’єрного росту. Разом ми допоможемо молодому поколінню реалізувати себе та впевнено йти вперед на шляху до успіху»,

-  Президент Асоціації Павло Шульга.

Під час наступних кроків у рамках партнерства з Асоціацією планується проведення навчальної лекції щодо того, як побудувати своє резюме, як підготуватись до співбесіди з роботодавцем, на яких професійних та персональних якостях робити акцент у разі пошуку першої роботи.