Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes Україна відкрила екологічну інсталяцію «Стихії» та організував прибирання території ВДНГ

04.06.2019


Всесвітній день охорони довкілля 2019
Всесвітній день охорони довкілля 2019
Всесвітній день охорони довкілля 2019
Всесвітній день охорони довкілля 2019
Всесвітній день охорони довкілля 2019
Всесвітній день охорони довкілля 2019
Всесвітній день охорони довкілля 2019
Всесвітній день охорони довкілля 2019

3 червня 2019 року компанія AB InBev Efes Україна спільно з відомими українськими дизайнерками Ольгою Гальчинською, Юлією Абрамовою та Ольгою Денисенко провела в київському ВДНГ екологічну акцію. В рамках заходу було представлено інсталяцію «Стихії», покликану привернути увагу громадськості до проблем забруднення міського простору й управління відходами. Після презентації інсталяції відбулося прибирання території ВДНГ.

Виставка інсталяцій триватиме до початку осені, і всі охочі зможуть на власні очі побачити оригінальні композиції. Кожна скульптура інсталяції відтворює воду, землю, вогонь і повітря, показуючи, що рішення екологічних проблем стосується кожного з нас.

Інтерактивна інсталяція «Айсберг», виготовлена зі скляних пляшок, символізує актуальні питання, пов'язані з дефіцитом якісної питної води в світі та глобальною корпоративною метою, що стосується дбайливого ставлення до води.

Скульптура «Лабіринти, або базальтові стовпи» з алюмінієвих банок відображає вразливість унікального геологічного явища і ґрунту в цілому перед загрозою збільшення обсягу відходів, які можуть і повинні перероблятися. Ця інсталяція є символом мети щодо підвищення екологічності упаковки і розвитку циклової економіки.

Створена з автомобільних шин інсталяція «Бомба», за задумом авторів, уособлює стихію вогню і розкриває загрозу експансивного використання корисних копалин і потребу в розвитку низьковуглецевої економіки. В рамках своєї мети з протидії змінам клімату AB InBev Efes Україна зобов'язується до кінця 2025 року повністю перейти на відновлювані джерела при закупівлі електроенергії.

Повітря представляє інсталяція «Хмара, вітер, вир» з ПЕТ-пляшок, покликана розкрити наявні проблеми забруднення повітря і важливість проактивного залучення компаній, у першу чергу, за рахунок скорочення викидів парникових газів у всьому ланцюжку поставок. У цілому інсталяція «Стихії» розповідає про цінність планети як феномена і підкреслює важливість впровадження екологічних, ресурсозберігальних технологій і матеріалів на виробництвах і в повсякденному житті.

Нам пощастило працювати в компанії, яка об'єднує понад 200 тисяч співробітників і сотні мільйонів споживачів у всьому світі. Тому ми прекрасно усвідомлюємо свою відповідальність за збереження нашої планети. Ми починаємо з себе і хочемо вести за собою інших. Сьогодні ми відзначаємо Всесвітній день навколишнього середовища, але це лише мала частка наших щоденних зусиль, які становлять невід'ємну частину нашої бізнес-стратегії

Дмитро Шпаков, президент компанії AB InBev Efes

AB InBev Efes Україна вже шостий рік поспіль організовує природоохоронні заходи, приурочені до Всесвітнього дня навколишнього середовища, що проводиться під егідою ООН. Щоб досягти поставлених Глобальних цілей сталого розвитку до 2025 року, компанія бере участь у «зелених» проектах, а також докладає всіх зусиль для збереження довкілля і поширення інформації про глобальні екологічні проблеми сучасності.

Крім Києва, екологічні акції від AB InBev Efes Україна відбудуться і в інших містах. Співробітники заводів і відділів продажів компанії приберуть річку Журавлівка в Харкові (7 червня) і пляж «Чайка» в Миколаєві (5 червня).

Нагадаємо, напередодні в Чернігові відбувся суботник «Жу-жу ЕкоFest», генеральним партнером та ініціатором якого став бренд «Чернігівське» компанії AB InBev Efes Україна. Під час заходу співробітники компанії і жителі міста спільними зусиллями очистили узбережжя річки Десна від сміття.