Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes Україна випустила лімітований різдвяний дизайн нефільтрованого пива «Чернігівське Біле» та традиційного квасу «Село і люди»

24.12.2021


AB InBev Efes Україна випустила лімітований  різдвяний дизайн нефільтрованого пива «Чернігівське Біле» та традиційного квасу «Село і люди»
AB InBev Efes Україна випустила лімітований різдвяний дизайн нефільтрованого пива «Чернігівське Біле» та традиційного квасу «Село і люди»

Спеціально до новорічних свят AB InBev Efes Україна вирішила додати новорічного настрою своїм поціновувачам  та запустила лімітовані різдвяні дизайни нефільтрованого пива «Чернігівське «Біле», а також традиційного квасу «Село і люди».

«Випуск лімітованих серій улюблених напоїв – це ще одна можливістьпорадувати наших людей та подарувати їм гарний настрій перед святами. Ми сопдіваємось, що наші продукти стануть чудовим доповненням до новорічного столу та додадуть трохи тепла, радісних емоцій та затишкуу ці новорічні свята»,

– коментує маркетинг директор AB InBev Efes Україна Анна Руденко.

Особлива колекція нефільтрованого пива «Чернігівське Біле» є неперевершеною основою для приготування гарячих пивних напоїв. На лімітованій пляшці пива розкрили рецепт приготування коктейлю «Біле Вершкове», а її святковий дизайн дозволяє зануритись в атмосферу різдвяного дива:

 

  1. Розігрійте 0,5 л пива «Біле» на середньому вогні;
  2. Додайте спецій: гілочку гвоздики, щіпку сухого імбиру та мускатного горіха до смаку;
  3. Збийте 2 жовтки та додайте до пива, помішуючи;
  4. Зніміть із вогню, додайте 1 ст.л. вершкового масла та меду до смаку;
  5. Спіньте міксером і подавайте в кухлі!

 

Для любителів безалкогольних напоїв є чудова альтернатива – це приготовлений за новим рецептом квас «Село і люди», що залишає лише позитивні емоції та наповнює різдвяним настроєм усе навкруги.  Лімітована колекція традиційного квасу «Село і люди» відрізняється своїм дизайном та розкриває 11 святкову заповідь «Тримайтеся теплої компанії, тоді й свята по фану будуть».