Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes увійшла до списку GC Powerlist 2018 видання Legal 500

28.11.2018


Юридична служба пивоварної компанії AB InBev Efes увійшла до переліку найкращих юридичних служб GC Powerlist Центральної та Східної Європи за версією авторитетного видання Legal 500.

«Наш відділ з правових питань і корпоративних відносин сприяє дотриманню глобальних цілей компанії, принципів прозорості бізнес-процесів, збереженню репутації надійного партнера, а також демонструє високу організаційну культуру. Тому нам дуже приємно отримати визнання такого авторитетного видання»

— зазначає Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes

У компанії AB InBev Efes відділ з правових відносин і корпоративних комунікацій здійснює також антикризовий менеджмент та юридичне консультування, займається ліцензуванням, зв’язками з громадськістю та державними структурами, впроваджує соціальні проекти, долучається до глобальних ініціатив зі сталого розвитку тощо.

Протягом 30 років видання Legal 500 аналізує діяльність юридичних компаній у всьому світі. У нових випусках Legal 500 у співпраці з іншими професійними виданнями – Legal Business, GC Magazine та The In-house Lawyer – більше уваги приділяється внутрішнім юридичним службам та консультантам. Адже саме вони займаються правовим супроводом для забезпечення діяльності ефективної бізнес-моделі.

GC Powerlist – це серія публікацій, які висвітлюють найвпливовіші на сьогодні внутрішні юридичні служби в бізнесі. В останніх випусках, які незабаром будуть опубліковані, можна побачити команди з України, Норвегії, Гонконгу, Ірландії, Чилі та Середнього Сходу, а також Бразилії, Австралії, Індії, Італії, Швеції, Колумбії, Іберії та Франції.

Дізнатися більше можна за посиланням: www.legal500.com/gcpowerlist.