Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes запускає в Україні новий бренд преміального пива «Старий Мельник з діжки»

10.04.2019


Компанія AB InBev Efes запускає новий бренд преміального пива «Старий Мельник з діжки» для всіх, хто цінує пивоварну майстерність, високу якість і добірні складові. «Старий Мельник з діжки» – це пиво «від того, хто вміє – для тих, хто цінує». Бренд з’явився у продажу вже з 25 березня 2019 року. Продукт представлено у тарі, стилізованій під пивну діжку.

«Бренд «Старий Мельник з діжки» для тих, хто цінує у пиві складні рецептури та насичений, але збалансований смак. Наш бренд знається на старовинних рецептах, добірних інгредієнтах та їх поєднанні. Це допомагає створити яскраві та приємні смаки. Таке пиво, як добре вино, варте діжки, тому і розливається у пляшку відповідної форми. Ще однією характерною рисою бренда є гостинність – ми пропонуватимемо споживачам великий вибір цікавих смаків, аби кожен міг знайти те, що сподобається саме йому»

— коментує Анна Руденко, директор з маркетингу AB InBev Efes

«Старий Мельник з діжки» варять за перевіреною роками рецептурою, що удосконалювалася з появою нових технологій виробництва. Це особлива гармонія смаку, у якому поєднано пошану до традицій та сучасну форму ремесла пивоваріння.

Бренд буде представлено у трьох різних смаках: «Старий Мельник з діжки Світле», «Старий Мельник з діжки М’яке» та «Старий Мельник з діжки Темне Оксамитове». Всі сорти мають збалансовану палітру знайомих смаків, але зі своїм характером, що з кожним ковтком розкривається по-новому.

«Старий Мельник з діжки Світле» – це традиційне світле пиво з вмістом алкоголю 5%. Напій має насичений лагідний смак з яскравими хмельовими нотками, а спеціальна рецептура надає йому більшої виразності.

Вміст алкоголю у сорті «Старий мельник з діжки М’яке» становить усього 4,2%, завдяки чому пиво має легкий та м’який смак. У напої відчуваються хмельові нотки, а його куштування дарує приємний післясмак. Для отримання помірної гіркоти і теплого аромату при виробництві цього сорту застосовуються три види хмелю у три етапи.

«Старий Мельник з діжки Темне Оксамитове» також має вміст алкоголю 4,2%. Проте особливість цього сорту – оксамитовий смак та рубіновий відтінок, створені шляхом поєднання трьох видів солоду. Пиво набуває темного кольору та має легку гірчинку завдяки світлому, карамельному та паленому солоду в рецепті.

Преміальне пиво «Старий Мельник з діжки» варять на заводі «Десна» у Чернігові. В магазинах хмільний напій з оригінальним дизайном упаковки, що нагадує пивну діжку, з’явиться у скляних пляшках об’ємом 0,45 л.