Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2020 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev оновила цілі програми сталого розвитку 100+ Accelerator 2020

03.02.2020


Минулого тижня лідери AB InBev виступили на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Захід щорічно збирає керівників провідних світових підприємств, представників політичних структур, журналістів і лідерів думок. Його мета — обговорення найважливіших світових проблем, включаючи питання охорони довкілля та охорони здоров'я, і пошук шляхів їх вирішення.

Езґі Барсенас (Ezgi Barcenas), глобальний віцепрезидент з питань сталого розвитку AB InBev, розповіла учасникам форуму про те, як завдяки програмі 100+ Accelerator 2020 компанія планує досягти цілей у галузі сталого розвитку.

100+ Accelerator розрахована на створення глобальної платформи для партнерства і вирішення найбільш актуальних соціально-екологічних проблем. AB InBev відбирає найкращі інноваційні проєкти та стартапи, які сприяють досягненню Цілей у галузі сталого розвитку ООН і Цілей компанії зі сталого розвитку до 2025 року.

«AB InBev зацікавлена в поліпшенні екології планети і застосуванні енергоефективних рішень на всіх етапах виробничого процесу ― від вирощування сировини до транспортування готової продукції по всьому світу. Екоінновації, створені на базі 100+ Accelerator, допоможуть нам досягти поставлених цілей і сприятимуть сталому розвитку глобального співтовариства. Масштабуючи локальні проєкти і стартапи, ми зможемо прискорити позитивні зміни у всьому світі та почати створювати краще майбутнє вже зараз»

― прокоментувала Езґі Барсенас

AB InBev визначила 21 фіналіста програми 100+ Accelerator 2020 у шести пріоритетних категоріях: Carbon Action (протидія зміні клімату), Close the Loop (логістичні рішення, екопакування), Every Single Drop (оптимізація використання води), Farm X (ефективні рішення для сільського господарства), Smart Drinking (відповідальне споживання алкоголю), Waste of Wellbeing (переробка і корисне використання відходів виробництва). Проєкти-переможці отримають кураторську підтримку від провідних фахівців галузі та фінансування на реалізацію ідей.

Для отримання додаткової інформації про програму 100+ Accelerator, будь ласка, відвідайте вебсайт.