Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2020 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Бренд крафтового пива Goose Island виступить партнером конференції CONFIDENCEconf

19.11.2019


Американський бренд пива Goose Island, представлений на українському ринку компанією AB InBev Efes Україна, стане партнером масштабної конференції з продакт-менеджменту CONFIDENCEconf. Захід відбудеться 20 листопада в інноваційному парку UNIT.City та збере експертів і провідних фахівців галузі, серед яких представники Uber, Booking.com, VEON (Київстар), Wix та інші.

«Ми раді долучитися до проведення конференції CONFIDENCEconf, де зберуться професіонали та найкращі гравці ринку. Щоб розробити дійсно якісний, цінний та корисний продукт, важливо застосовувати сучасні інструменти планування та аналізу на кожному етапі створення продукції. Такі заходи допомагають відстежити тенденції та побачити переваги різних підходів у продакт-менеджменті»

― коментує Катерина Сахарнова, маркетинг-менеджер преміальних брендів компанії AB InBev Efes Україна

CONFIDENCEconf включає серію практичних занять та воркшопів з продакт-менеджменту з мотивуючими виступами лідерів ринку. Вони поділяться знаннями та досвідом побудови успішних стратегій для вирішення найскладніших завдань в управлінні продукцією. На заході будуть розкриті теми масштабування випуску продукції, оптимізації конверсії, групового аналізу, а також представлені методики із супроводу нових клієнтів.

AB InBev Efes Україна пригостить учасників конференції крафтовим пивом Goose Island, відзначеного нагородами Great American Beer Festival. Представники компанії розкажуть про історію та особливості приготування напою.

В Україні культове американське пиво Goose Island представлене двома сортами — Goose IPA та Urban Wheat. Завдяки хмелю Cascade, Centennial, Pilgrim і Styrian Celeia пиво Goose IPA має особливий хмелевий присмак та характерну міцну гірчинку. Сорт Urban Wheat з’явився у Чикаго 30 років тому та має виразний цитрусовий смак і пшеничний аромат. Для його приготування використовуються хмелі Cascade, First Gold, Mt. Hood та два види солоду — 2 Row і Torrified Wheat.