Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Бренд Staropramen виступив спонсором джазового фестивалю Leopolis Jazz Fest 2019

27.06.2019


Бренд Staropramen компанії AB InBev Efes Україна виступив офіційним партнером IX Міжнародного джазового фестивалю Leopolis Jazz Fest 2019. Музичний захід проходить з 26 до 30 червня у Львові.

Уперше Leopolis Jazz Fest відбувся ще в 2011 році. Відтоді він здобув статус одного з найкращих європейських джаз-фестивалів. Щороку подія збирає музикантів світового рівня, які дарують поціновувачам джазу незабутнє виконання як класичних композицій, так і новинок жанру. Цьогоріч на гостей музичного заходу чекають 26 концертів на трьох сценах у центрі Львова.

Уже кілька років Staropramen виступає партнером Leopolis Jazz Fest. 27 червня в рамках дев’ятого фестивалю на площі Ринок у Львові відбулася спільна прес-конференція представників бренда та музичного заходу. Вони поділилися ідеями щодо подальшої співпраці та розвитку музичної культури в Україні.

«За роки свого існування Leopolis Jazz Fest не просто став знаковою культурною подією України, а й посів помітне місце на музичній мапі Європи. Staropramen багато в чому сприяв такому успіху, адже цей бренд уже більше 5 років виступає нашим спонсором. Ми дуже цінуємо підтримку Staropramen та сподіваємося на подальше партнерство»

— коментує Наталія Горбачевська, виконавчий директор фестивалю Leopolis Jazz Fest

Цього року легендарне празьке пиво Staropramen відзначає 150-річний ювілей. За цей час бренд було визнано справжнім національним надбанням Чехії. Сьогодні пивом Staropramen насолоджуються у 38 країнах світу.

«Процес пивоваріння нагадує створення джазової музики. Щоб винайти унікальну «симфонію смаку», пивовари мають імпровізувати та присвятити час пошуку ідеального «звучання» пива. Тому ми раді знову виступити партнером Leopolis Jazz Fest та підтримати популяризацію джазу в Україні»

— говорить Анна Руденко, директор з маркетингу AB InBev Efes Україна

«У торгової марки Staropramen та музичного фестивалю Leopolis Jazz Fest є багато спільного. Staropramen — це бренд, який поєднує стародавні традиції та сучасні технології пивоваріння. Що ж стосується фестивалю, то у його рамках щороку виступають як легенди джазу, так і піонери сучасних музичних течій. Саме завдяки цим паралелям партнерство Staropramen та Leopolis Jazz Fest є таким успішним»

— зазначає Саша Цветич, комерційний директор Molson Coors в Україні, Туреччині та Грузії