Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Бренди «Чернігівське» та «Село і люди» виступлять офіційними партнерами Сорочинського ярмарку

20.08.2019


20-25 серпня в селі Великі Сорочинці Полтавської області відбудеться 21-й Національний Сорочинський ярмарок 2019. Бренди пива «Чернігівське» та квасу «Село і люди» компанії AB InBev Efes Україна виступлять офіційними спонсорами заходу.

Пиво «Чернігівське» вже багато років поспіль підтримує проведення Сорочинського ярмарку. Цьогоріч бренд буде представлений сортами «Чернігівське Світле», «Чернігівське Біле» та «Чернігівське Біла Ніч». Новим спонсором події стане квас компанії AB InBev Efes Україна – «Село і люди Традиційній» і «Село і люди Білий». Обидва продукти будуть представлені на ярмарку брендованими зонами, відвідувачі яких зможуть продегустувати всі сорти популярних напоїв.

«Сьогодні Національний Сорочинський ярмарок є справжнім центром української народної культури, поєднуючи в собі атмосферу старовинних традицій і сучасності. Наш бренд «Чернігівське» уже більше 10 років є генеральним спонсором Сорочинського ярмарку, ми раді знову приєднатися до його проведення і таким чином підтримати розвиток української торгівлі та виробництва»

— коментує Анна Руденко, маркетинг-директор AB InBev Efes Україна

Цьогоріч Національний Сорочинський ярмарок присвячений 210-річчю від дня народження українського письменника Миколи Гоголя, який увічнив захід у однойменній повісті з циклу «Вечори на хуторі біля Диканьки». На гостей ярмарку чекає велика концертна та розважальна програма, а зустрічатимуть їх сам Микола Гоголь і герої його творів. Їхні ролі виконають актори Полтавського музично-драматичного театру.

Щорічно в заході беруть участь понад 1 500 підприємств, підприємців і народних майстрів з усієї України. Серед представлених товарів – продукти харчування і напої, одяг і взуття, картини, посуд, прикраси та багато іншого.