Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

День Короля Бельгії вкотре святкуємо з брендами AB InBev Efes

15.11.2018


15 листопада один з лідерів українського пивоварного ринку AB InBev Efes разом із запрошеними шанувальниками бельгійських традицій святкуватиме День Короля Бельгії у Національній філармонії України. Адже саме ця країна є батьківщиною трьох провідних брендів компанії — Stella Artois, Leffe та Hoegaarden.

День Короля Бельгії відзначається вже понад 150 років і є найбільшим національним святом країни та всіх, хто цікавиться її культурою. Історія свята розпочалася ще у 1866 році, коли бельгійський монарх Леопольд II оголосив 15 листопада днем святого Альберта, покровителя королівської сім'ї. Відтоді й донині на честь короля Бельгії щороку проводяться грандіозні гуляння по всьому світу.

Не є винятком і Україна: урочистості для запрошених гостей відбудуться у Національній філармонії. Сьогодні тут пройде святковий концерт, який відвідає посол Бельгії в Україні. А офіційний партнер заходу, AB InBev Efes, пригостить присутніх справжнім бельгійським пивом, адже для компанії це свято також особливе. В Україні AB InBev Efes представляє одразу три найвідоміші бельгійські пивні бренди. Це преміальний лагер Stella Artois, пиво Hoegaarden, що й досі вариться за унікальним середньовічним рецептом із додаванням коріандру та цедри апельсина, а також культове пиво Leffe, відоме своїм пряним фруктовим присмаком.

«AB InBev Efes є однією з найбільших компаній, яка представляє Бельгію в Україні. Також для нас дуже важливо, що бельгійські виробники ведуть свій бізнес, водночас поширюючи серед українського населення давні традиції та культуру своєї країни. Завдяки цьому вже багато років поспіль чимало українців відзначають таке цінне для нас свято, як День Короля Бельгії»

— говорить Алекс Ленартс, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні

В цілому, на думку бельгійських дипломатів в Україні, з кожним роком співпраця між країнами виходить на якісно новий рівень. Наприклад, торговельно-економічні показники співпраці Бельгії та України в першому півріччі 2018 року збільшилися на 9% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

«Торговельні зв'язки між нашими країнами зміцнюються і сприяють не лише економічному зростанню, а й налагодженню культурного та соціального партнерства. Для нас велика честь сприяти поширенню в Україні багатовікових бельгійських традицій, зокрема — святкування Дня Короля Бельгії. Адже саме в цій країні починали свою історію наші провідні бренди. Ми раді бути причетними до міжнаціонального культурного обміну»

— коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes