Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Екологічна упаковка

Проект

Екологічна упаковка

Про ініціативу

Ми відповідально ставимося до питання екологічної упаковки — збільшуємо частку переробленої сировини, прагнемо до безвідходного виробництва, зменшуємо обсяг пакувальних матеріалів, підвищуємо рівень знання споживачів про важливість вторинної переробки.

Оборотна тара — дуже цінна для нас сировина. Адже рівень повторного використання пляшок на нашому виробництві становить 70%. Тому AB InBev Efes, як ніхто, прагне до того, щоб в Україні були створені умови для сортування і переробки відходів.

Компанія ініціює активності зі збирання скляної тари, проте ми помічаємо, що тенденція здавати скляну тару серед громадян продовжує знижуватися. Однак здати скляну тару на переробку – це можливість для людини зробити щось суспільно корисне, доклавши до цього небагато зусиль.

Ще до ухвалення закону про роздільне збирання і переробку сміття компанія AB InBev Efes неодноразово піднімала це гостре питання та проводила широкомасштабні інформаційні кампанії. Ми встановлювали спеціальні ящики для скляної тари, наносили інформацію на сміттєві контейнери із закликом не кидати туди пляшки, а поставити їх поруч для нужденних. Також ми клеїли спеціальні наліпки з подібними закликами на двері ліфтів житлових будинків, друкували плакати та розміщували бігборди. Дуже хочеться вірити, що ухвалений закон виконуватиметься, сучасні сміттєпереробні заводи будуватимуться, а люди зрозуміють усю важливість екологічної безпеки. Звичайно, для цього потрібен час, значні інвестиції, прозорі правила гри та всеукраїнські масштабні інформаційні акції.

AB InBev працює у понад 50 країнах світу, багато з яких вже пройшли той шлях, котрий лише починає Україна. Ми готові ділитися досвідом, готові співпрацювати з урядовими, неприбутковими, комерційними організаціями, щоб питання відповідального поводження з відходами, повторного використання тари завжди було на повістці дня.

Ми в AB InBev Efes всіляко підтримуємо практику повторного використання тари й агітуємо за її впровадження. Адже в нашій компанії, на наших заводах працюють люди, які живуть у цій країні. І ми хочемо, щоб наші співробітники та й усі українці жили в гарних екологічних умовах і у відповідальному суспільстві.