Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Голова AB InBev Efes Дмитро Шпаков: «У нашій команді діє принцип сприйняття бізнесу як власного»

11.02.2020


За якими принципами ви живете, і як вони сформувалися?

Мої головні принципи — це самоорганізованість, проактивність і вміння швидко реагувати на зміни.

Вихід за межі звичних шаблонів є безумовною складовою розвитку, дозволяє побачити, на що ти дійсно спроможний.

Це прагнення завжди бути на крок попереду, відкривати в собі нові ресурси і, в підсумку, перевершити самого себе.

Ці принципи допомагають залишатися залученим, бачити загальну картину того, що відбувається, і можливі сценарії розвитку.

Так ти можеш усвідомити, що твої досягнення та досягнення твоєї команди нерозривно пов'язані; ти можеш контролювати шлях до успіху, беручи відповідальність за результати, вибудовувати надійні відносини зі споживачем, партнерами і командою.

 

На вашу думку, его для сучасного лідера ― це ресурс або обмеження?

Его — це всього лише додатковий ресурс, який також можна використовувати в ім'я загальної місії. Адже компанія — це щось глобальніше, ніж ти і твоє его. В її основі закладено створення цінностей, які існуватимуть протягом десятиліть, а то й століть.

Лідера визначає його спосіб мислення. Щоб правильно мотивувати та надихнути свою команду, важливо не просто мати набір певних компетенцій, навичок та особистих якостей. Тут важлива енергія, якою ти ділишся.

Уміння розглянути потенціал кожного співробітника, створити команду не підлеглих, а колег, які поділяють з тобою єдині цінності та разом «вболівають» за компанію та її успіх. Для продуктивної роботи важливо створити зоряну команду, яка вміє та любить взаємодіяти, а не команду зірок, де кожен сам за себе.

 

Детальніше https://huxley.media/glava-ab-inbev-efes-dmitrij-shpakov-v-nashej-komande-dejstvuet-princip-vosprijatija-biznesa-kak-sobstvennogo/