Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Кодекс ділової поведінки та протидія корупції

Етика та комплаєнс AB InBev Efes

Кодекс ділової поведінки та протидія корупції

Високі стандарти Етики AB InBev Efes будуються на принципах Компанії. Ми не шукаємо обхідних шляхів. Чесність, старанна праця і відповідальність є основами нашої Компанії. Це означає, що ми робимо правильні речі і, вчиняючи чесно, позитивно впливаємо на наші цінності, зміцнюємо репутацію Компанії. Усі співробітники Компанії повинні розділяти прагнення до дотримання принципів і чесного ведення бізнесу. Ми очікуємо, що всі наші ділові партнери поділяють і дотримуються аналогічних принципів при веденні бізнесу. Кодекс ділової поведінки На шляху до нашої Мрії ми повинні незмінно дотримуватися найвищих стандартів чесності та ділової етики, а також усіх застосовуваних законів і норм. Усі співробітники незалежно від займаної посади і виконуваних функцій повинні дотримуватися положень Кодексу ділової поведінки, що відображають нашу відданість високим етичним стандартам і принципам відкритого та чесного ведення бізнесу, а також прагнення Компанії до підтримки високої ділової репутації.

Кодекс ділової поведінки

На шляху до нашої Мрії ми повинні незмінно дотримуватися найвищих стандартів чесності та ділової етики, а також усіх застосовуваних законів і норм. Усі співробітники незалежно від займаної посади і виконуваних функцій повинні дотримуватися положень Кодексу ділової поведінки, що відображають нашу відданість високим етичним стандартам і принципам відкритого та чесного ведення бізнесу, а також прагнення Компанії до підтримки високої ділової репутації.

Права людини

Повага до прав людини має колосальне значення для забезпечення сталого розвитку Компанії. AB InBev Efes підтримує принципи Глобального договору Організації Об'єднаних Націй (ООН) і зобов'язується використовувати будь-яку можливість для просування їх у межах свого впливу.

Ділові партнери

Компанія очікує подібної відданості від своїх ділових партнерів. Незалежно від того, де ділові партнери виробляють матеріали або надають послуги для Компанії, вони повинні дотримуватися стандартів, встановлених у Політиці відповідального підбору постачальників, а також застосовуваних норм законодавства.

Протидія корупції

Компанія дотримується позиції абсолютної нетерпимості до проявів хабарництва та корупції у будь-якій формі. Домовляючись про співпрацю з Компанією, презюмується, що постачальники зобов'язуються дотримуватися норм антикорупційного законодавства в усіх юрисдикціях, в яких вони здійснюють свою діяльність. У разі порушення постачальником положень Антикорупційної політики для постачальників Компанія має право припинити або обмежити ділові відносини з даним Постачальником, а також залишає за собою право передавати інформацію про будь-яку незаконну діяльність уповноваженим правоохоронним органам.

Подарунки, розваги і знаки гостинності

Компанія вимагає від своїх співробітників дотримання законодавства та підтримки найвищих етичних стандартів ділової поведінки. З цією метою AB InBev Efes встановлює суворі правила: отримання подарунків і знаків гостинності співробітниками Компанії заборонено. При взаємодії з AB InBev Efes діловим партнерам слід враховувати, що будь-які подарунки, запропоновані співробітникам компанії, будуть розцінені як спроба здійснення недружнього впливу і є порушенням положень антикорупційної політики.