Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Компанія AB InBev Efes Україна приєдналася до програми Anti-Corruption Collective Action від Глобального договору ООН в Україні

17.06.2021


Компанія AB InBev Efes Україна приєдналася до програми Anti-Corruption Collective Action від Глобального договору ООН в Україні
Компанія AB InBev Efes Україна приєдналася до програми Anti-Corruption Collective Action від Глобального договору ООН в Україні

Компанія AB InBev Efes Україна підписала Меморандум про співпрацю з Anti-Corruption Collective Action від Глобального договору ООН в Україні.

Anti-Corruption Collective Action – проєкт, який спрямований на підтримку колективних дій локальних мереж Глобального Договору та сприяння співпраці між державними та приватними особами у боротьбі з корупцією. Його метою є не лише боротьба з хабарництвом, вимаганням та іншими формами корупції, але й усунення цього явища у бізнесі та державі.

Підписання Меморандуму про співпрацю з Anti-Corruption Collective Action є для нас важливим кроком у напрямку антикорупційної діяльності. Ми, як глобальна компанія, маємо свою антикорупційну політику, яка глибоко зашита в усі наші бізнес-практики. Також у нас zero tolerance до корупції, тому ми готові ділитися своїми кращими кейсами та напрацюваннями з іншими компаніями, які ведуть свою діяльність в Україні, 

– розповідає в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов.

У вересні 2020 року українська мережа Глобального договору ООН доєдналася до міжнародної антикорупційної програми Anti-Corruption Collective Action. Програма стартувала у вересні 2020 року і діятиме в Україні до 2023 року.

Мета проєкту полягає в тому, щоб об'єднати стейкхолдерів у сферах: антикорупції, бізнесу, державних структур, громадських організаціях – для створення освітньої бази з протидії корупції для середнього і малого бізнесу в Україні.

У межах співпраці з Anti-Corruption Collective Action AB InBev Efes Україна буде ділитися власним досвідом в антикорупційній діяльності та комплаєнсі на прикладі вже впроваджених систем та програм, як локально, так і на глобальному рівні. Співпраця також передбачає регулярні зустрічі за участі компанії в робочих групах. Наразі робоча група проєкту становить близько 40 учасників, серед яких представники великого бізнесу, громадських організацій, НАЗК та ін.