Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Miller Genuine Draft : AB InBev Efes розширює портфоліо брендів

16.08.2018


Легендарне американське пиво, ікона нічного життя у всьому світі – Miller Genuine Draft – з'явиться у лінійці українського імпорту компанії AB InBev Efes вже в серпні.

«Пиву Miller Genuine Draft надають перевагу мільйони молодих людей. Його витончений смак та незмінно безкомпромісна якість вже більше ста років привертають увагу всіх, хто любить м'яке освіжаюче пиво. Ми раді, що відтепер представляємо Miller Genuine Draft в Україні»

— коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes

«Виняткове пиво для виняткових подій» – так звучить сучасний слоган американського пива з понад 100-річною історією. Miller Genuine Draft було створено Фредеріком Дж. Міллером, який переїхав з Німеччини до міста Мілуокі штату Вісконсин, і з 1855 року став варити якісний лагер у найкращих німецьких традиціях.

На броварні використовуються ідобірні інгредієнти для створення легендарного лагера в повній відповідності з рецептурою Фредеріка Міллера: чиста вода, ячмінний солод, світлостабільний хміль та дріжджі. Революційна технологія чотирикратної холодної фільтрації дозволяє зберегти м'який і освіжаючий смак.

Золота, з ефектом світіння, пляшка із контрастною чорною етикеткою завершує образ «яскравого» пива, виділяючи Miller поміж конкурентів.

Miller Genuine Draft – це відмінний вибір для вільних та успішних людей від Києва до Нью-Йорка.

На українському рику буде представлений світлий лагер Miller Genuine Draft у двох варіантах упаковки: пляшці та банці ємністю 0,5 л.

It’s Miller Time!