Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Міжнародна відзнака якості: «Білий Ведмідь» отримав три нагороди на конкурсі Monde Selection

12.06.2019


Одразу три сорти пива «Білий Ведмідь» компанії AB InBev Efes Україна здобули нагороди на 58-му престижному міжнародному конкурсі Monde Selection. Золоті відзнаки якості у своїх категоріях отримали «Білий Ведмідь Полярне» та «Білий Ведмідь Міцне», «Білий Ведмідь Світле» був відзначений сріблом.

Monde Selection — один з найпрестижніших дегустаційних конкурсів у світі, який проводиться Міжнародним інститутом контролю якості в Бельгії з 1961 року. Його унікальна особливість полягає у тому, що кожен представлений продукт оцінюється індивідуально за багатьма критеріями, найголовніші з яких — якість та смакові властивості. Нагорода Gold присуджується сортам пива, які мають відмінні смакові якості та набрали не менше 80% можливих балів, нагородою Silver відзначають сорти, які отримали понад 70% балів.

До складу журі Monde Selection входять 80 незалежних експертів: шеф-кухарі найвідоміших мішленівських ресторанів, вчені-дієтологи та технологи харчової індустрії з усього світу. Ось чому нагороди конкурсу мають таке величезне значення та слугують запорукою якості для споживачів. Цьогоріч за медалі Monde Selection боролися виробники з понад 90 країн світу.

«Monde Selection є одним із найбільш авторитетних та престижних конкурсів продуктів у всьому світі. Ми пишаємося тим, що «Білий Ведмідь» здобув одразу три почесні відзнаки, адже висока якість продукції є однією з основних цілей компанії»

— коментує Анна Руденко, директор з маркетингу компанії AB InBev Efes Україна

Пиво «Білий Ведмідь» повернулося на полиці українських магазинів у березні цього року й одразу стало популярним вибором у своїй ціновій категорії. Бренд доступний у трьох сортах — «Білий Ведмідь Світле», «Білий Ведмідь Полярне» і «Білий Ведмідь Міцне».

Виготовлений за традиційним рецептом лагер «Білий Ведмідь Світле» вирізняється м’яким смаком і приємним хмельовим ароматом. Спеціальний сорт «Білий Ведмідь Полярне» приваблює особливою насиченістю свіжозвареного пива. «Білий Ведмідь Міцне» — чудовий вибір для поціновувачів міцніших сортів.