Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Пивоваріння

Наші пивовари поколіннями відточували свою майстерність, щоб ви могли насолоджуватися прекрасним смаком наших брендів.

Пивоваріння
Створення

Створення

Створення смачного пива – з одного боку мистецтво, а з іншого – наука. Ретельно підібрані інгредієнти створюють складний вишуканий смак вашого улюбленого напою. Наші пивовари показують справжню майстерність. Вони дбайливо зберігають старовинні рецепти і винаходять свої власні. Їх відданість справі дозволяє створювати сорти пива, які люблять у всьому світі. Тому ми продовжуватимемо займатися улюбленою справою – пивоварінням і для майбутніх поколінь.

Ячмінь

Ячмінь – «душа» пива. Кожна варіація ячмінного солоду дає унікальний смак і аромат. Нотки карамелі та підсмаженої хлібної скориночки підбираються ретельно і продумано. Наші фермери знають секрети вирощування найароматнішого ячменю.

Ячмінь

Вода

Вода – основа пива. Вона становить до 90% кінцевого продукту. Зміст мінеральних речовин суттєво впливає на зовнішній вигляд, смак і аромат пива. Вода, яка використовується при виробництві пива, проходить детальну підготовку – піддається фільтрації та пом'якшенню. На сучасних броварнях лабораторії щодня беруть проби води для проведення мікробіологічних та фізико-хімічних аналізів на всіх етапах виробництва – від видобутку зі свердловини до цеху пивоваріння.

Хміль

Хміль – це багаторічна рослина із сімейства конопляних з довгим, шнуровидним корінням. Має бактерицидні властивості. На сучасному виробництві використовується гранульований хміль – висушені, подрібнені і спресовані шишки. Додавання хмелю надає вишуканого смаку легкої гіркоти, а ефірні масла, що містяться у хмелі, сприяють утворенню піни та освітленню пива.

Пивоваріння

У деякі сорти пива додається так званий «несолоджений продукт». Найчастіше це ячмінь, рис або кукурудза. Додавання несолодженого продукту – це один з механізмів створення різних сортів пива, тому що така добавка впливає на органолептичні властивості пива (смак, колір, запах). У деякі сорти додаються ще більш екзотичні складові.

Процес пивоваріння

Abinbev Efes Ukraine

Висока якість продукції є одним з найважливіших пріоритетів AB InBev Efes. Для забезпечення поціновувачів пива високоякісним продуктом в компанії існує відпрацьована система управління, що базується на трьох основних принципах:

- Чітке слідування стандартам, згідно з якими створюється продукт, відбувається процес розливу, проводиться миття виробничого обладнання;

- Постійний контроль дотримання цих вимог;

- Проведення мікробіологічних, фізико-хімічних і сенсорних тестів продукції.

В цілому для забезпечення якості та підтвердження відповідності продукту стандартам робиться близько 236 аналізів на фізико-хімічні, мікробіологічні та органолептичні показники.

Пиво компанії AB InBev Efes проходить 184 фізико-хімічні аналізи, включно з напівпродуктами: сусло, пиво на стадії бродіння і доброджування, готовий продукт, а також 18 мікробіологічних аналізів на дослідження анаеробних та аеробних бактерій, в т.ч. тих, які виробляють пиво. На всіх етапах пивоваріння проводиться оцінка смакових якостей пива.

Контроль якості сировини

Контроль якості в компанії AB InBev Efes починається з відбору сировини: води, ячменю, рису, солоду, тобто всього того, що буде використано для виробництва готового продукту. Якісні виміри здійснюються на всіх виробничих етапах. Система контролю якості AB InBev Efes заснована на точковій перевірці і побудові системи відбору проб. Такий підхід дозволяє кожні 4 години перевіряти процеси солодження ячменю за фізико-хімічними та органолептичними показниками, що гарантує стовідсоткову впевненість в якості сировини.

Під час завершення процесу виробництва всі партії солоду отримують декларації про відповідність, проходять випробування державної лабораторії для підтвердження якості та отримують карантинний сертифікат. Таким чином, перед відправкою в варильне відділення проводиться близько 34 фізико-хімічних і дегустаційних аналізів солоду і 49 фізико-хімічних і мікробіологічних аналізів води. Ключовими показниками оцінки і контролю якості води є - провідність, лужність, загальна жорсткість, каламутність, вміст хлоридів і заліза.

Контроль якості сировини Контроль якості сировини

Варильне відділення

Тут подрібнений солод змішується з водою. Ключовими показниками є температура і час варіння. Всі варильні цехи оснащені автоматичними контрольними системами, датчиками температури, датчиками рівня вмісту в ємності, датчиками провідності. Всі системи контролюються операторами.

Варильне відділення

Бродіння

Після варіння пиво відправляється на бродіння. На самому початку процесу з метою контролю якості пиво перевіряється за низкою мікробіологічних параметрів. Далі контрольні заміри робляться кожні 12 годин, і пиво вже перевіряється на відповідність фізико-хімічним параметрам.

Пиво – це живий продукт і його виробництво залежить від багатьох факторів: в першу чергу від солоду – який урожай, який силос, як відбувалося солодження – у зв'язку з чим в процесі бродіння можуть відбуватися зміни, тому такий інтервал перевірок дозволяє з найбільшою точністю перевіряти щільність та рівень алкоголю.

Термін бродіння може бути різним і залежить від виду пива – кожен сорт виброжується до певного рівня вмісту алкоголю і оригінального екстракту. Всі види пива проходять суворий процес внутрішньої сертифікації.

Компанія використовує єдиний банк дріжджів для виробництва пива, розташований у м. Левен (Бельгія). Дріжджі розсилаються в усі країни виробництва в пробірках, які супроводжуються декларацією про відповідність ТР ТЗ 021/2011 "Про безпеку харчової продукції".

Після бродіння починається процес стабілізації, під час якого відбувається остаточне формування смаку і аромату готового напою. Також на цьому етапі осідають дріжджі та колоїдні частини.

Фільтрація

Після стабілізації пиво проходить фільтрацію. Під час цього процесу в пиві перевіряються його основні параметри: щільність, вміст алкоголю, колір, pH, насиченість вуглекислотою, гіркота. Пиво з лінії фільтрації знову перевіряється на мікробіологію.

Лінія розливу

Після фільтрації пиво подається на лінії розливу, оснащені поточними і тунельними пастеризаторами. На цьому етапі кожні 2 години перевіряється рівень наливу. Після того як пиво потрапляє в пляшку, на неї наклеюється етикетка та виставляється кодування – цей процес постійно контролюється операторами.

Фільтрація

Процес пастеризації

Пастеризація пива – найпоширеніший спосіб збільшення його стійкості. Пиво пастеризують як у тарі, так і в безперервному потоці. Під впливом високої температури мікроорганізми гинуть. Ефект знищення мікроорганізмів при пастеризації оцінюють в пастеризаційних одиницях (ПО). Під пастеризаційною одиницею розуміють біологічний ефект від теплової обробки пива при 60 ° С протягом 1 хв.

Під час пастеризації в безперервному потоці пиво короткочасно нагрівається до 72 ° С і витримується 20-30 секунд для досягнення необхідних пастеризаційних одиниць.

Під час пастеризації в тарі наповнені пивом пляшки та банки просуваються конвеєром, де постійно зрошуються гарячою водою до температури пастеризації. Перевагою цього рішення є пастеризація пива разом з упаковкою, що значно підвищує мікробіологічну безпеку готового напою.

Всі процеси повністю автоматизовані. Реєстрація параметрів та їх контроль здійснюється за допомогою сенсорної панелі.

Дегустація

Дегустація

На кожній стадії процесу пивоваріння напій дегустується експертами: операторами та комісією, до складу якої входять сертифіковані дегустатори. Всі експерти проходять постійне навчання і перевірку за програмою англійської компанії Flavour Active – глобального лідера в області тренінгів та моніторингу професійних дегустаційних панелей. 4 рази на рік дегустатори повинні підтвердити свою кваліфікацію у цій компанії.

Всі сорти пива мають сенсорний профіль для оцінки смакових якостей пива. Сенсорний профіль пива є інтелектуальною власністю компанії та єдиний для міжнародних брендів. Для оцінки відповідності сенсорному профілю проводиться щомісячна оцінка смаку пива BUD і Stella Artois з усіх країн у Левені (Бельгія) та Сент-Луїсі (США). Мінімально допустима оцінка – 6,3 бали з 9.

Пивоваріння

Лабораторії контролю якості
AB InBev Efes

Всі мікробіологічні лабораторії компанії мають Ліцензію на здійснення діяльності по роботі з мікроорганізмами 3-4 групи патогенності. Всі фізико-хімічні лабораторії атестовані на ведення контрольно-вимірювальної діяльності державними центрами метрології.

Зберігання

Після наливу та упакування пиво потрапляє на склад, де зберігається за температури від 4 до 25 градусів у затемненому приміщенні. Для того щоб забезпечити споживача свіжим продуктом при відвантаженні дотримуються вимоги принципу FIFO – first in – first out («першим зайшов – першим вийшов»), що дозволяє відвантажувати найсвіжіший продукт найвищої якості.

Гаряча лінія

На кожній одиниці продукції вказано номер телефону гарячої лінії для прийому коментарів і зауважень споживачів. Ми абсолютно відкриті для того, аби отримувати зворотний зв'язок. За кожним негативним зверненням проводиться розслідування, про результати якого ми інформуємо споживача, що звернувся. Номер нашої гарячої лінії – 0-800-504-005.