Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Серед найбільших донаторів України – компанія AB InBev Efes Ukraine

09.05.2024


Серед найбільших донаторів України – компанія AB InBev Efes Ukraine
Серед найбільших донаторів України – компанія AB InBev Efes Ukraine

За два роки війни великий український бізнес підтримав армію та гуманітарні ініціативи донатами на суму 58,5 млрд грн, за результатами рейтингу донаторів України від NV Бізнес.

Опитування редакції стосовно глобальної допомоги проводилося серед бізнес-груп, найбільших приватних компаній та лідерів галузей наприкінці зими 2024 року. Розмір власних донацій озвучили 55 компаній, а деякі гравці ринку оприлюднювали тільки факт допомоги, але не цифри, з безпекових міркувань.

За результатами соціологічного дослідження Pace Panel, яке проводила маркетингова компанія Publicis Groupe Ukraine (PGU), як мінімум, 83 % українців або донатять на потреби армії, або займаються волонтерством, або роблять і те, й інше. Притому цей показник стабільний впродовж двох останніх років.

Відтак, український бізнес робить свій внесок у наближення перемоги.

Компанії були розподілені в рейтингу за формою бізнесу та галузевими напрямками: бізнес-групи і фонди, АПК та ІТ, ритейлери, FMCG та фармвиробники, приватні банки та інвесткомпанії, телекомоператори, металурги та інші.

Серед FMCG-виробників та фармацевтичної галузі компанія AB InBev Efes Ukraine посіла почесне третє місце, адже за два роки повномасштабного вторгнення сукупно задонатила на гуманітарні ініціативи близько 637,3 млн грн.

Відповідальний бізнес підтримує Україну!