Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Що найголовніше у пиві та як зварити якісний продукт — розповів Євген Ворожко, директор Чернігівської броварні AB InBev Efes Ukraine

30.09.2024


Що найголовніше у пиві та як зварити якісний продукт — розповів Євген Ворожко, директор Чернігівської броварні AB InBev Efes Ukraine
Що найголовніше у пиві та як зварити якісний продукт — розповів Євген Ворожко, директор Чернігівської броварні AB InBev Efes Ukraine

Директор Чернігівської броварні AB InBev Efes Ukraine Євген Ворожко переконаний, що найголовніше у процесі пивоваріння – люди, їх ентузіазм, професіоналізм і талант. Саме цим і відомі чернігівські пивовари. 

Пивзавод «Десна» на Чернігівщині був запущений ще у 1976 році на чеському обладнанні. А у 1988 році чернігівські пивовари вирішили зробити щось особливе – і зварили свій, унікальний сорт пива, який став своєрідним подарунком чернігівцям на 1300-річчя міста. Так народився бренд «Чернігівське», який досі є одним з найулюбленіших сортів пива українців. На Чернігівській броварні виготовляються такі бренди пива, як «Чернігівське», «Чернігівське біле», Stella Artois, Velkopopovickу Kozel та багато інших.

«У нас дуже високі вимоги до самого процесу – пиво ми відправляємо на дегустаційні комісії до ЄС та США. У нас щодня працює дегустаційна комісія, яка стежить за смаком, ароматом пива. Найголовніше для нас – варити один і той же продукт щодня. Адже споживач розраховує саме на той смак та аромат, до якого звик»,

– каже Євген Ворожко.

Система управління компанії базується на трьох принципах. Перший — чітке дотримання стандартів у процесі створення продукту, розливу, миття виробничого обладнання. Другий – постійний контроль дотримання цих вимог. Третій — це проведення мікробіологічних, фізико-хімічних та сенсорних тестів продукції.

Пиво Чернігівської броварні виробляється із солоду, ячменю, хмелю, води та дріжджів.

«У виробництві темних сортів пива ми використовуємо особливі сорти солоду – карамельний та палений, які мають присмак карамелі та підсмаженої хлібної скоринки. У лабораторії щодня беруть проби води для проведення мікробіологічних та фізико-хімічних аналізів на всіх етапах виробництва», – розказує директор броварні.

Головним секретом приготування якісного пива директор броварні називає чистоту обладнання, мінімальний контакт продукту з киснем, а ще – використання тільки натуральних інгредієнтів.