Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Stella Artois підтримає Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів в Україні

25.09.2018


Всесвітньо відомий бренд пива Stella Artois традиційно виступить офіційним спонсором прокату стрічок 21-го Мангеттенського фестивалю короткометражок. Фестиваль триватиме з 27 вересня до 7 жовтня в українських кінотеатрах «Планета Кіно» за підтримки компанії-дистриб’ютора Arthouse Traffic.

Мангеттенський фестиваль завітає до України вже у дванадцятий раз, а покази відбудуться у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Сумах. Зокрема у програмі цього року — драма «Хижак» (Канада), комедія «Домашній покупець» (США), комедія «Шушутаж» (Угорщина), сюрреалістична стрічка Lacrimosa (Австрія), драма «Хтось» (Німеччина), картини «Пожежа в Картон-сіті» (Нова Зеландія), «Голова в мішку» (Велика Британія), «Вона» (Косово) і «Два незнайомці, які зустрічаються п'ять разів» (Велика Британія). Тривалість усієї програми — 127 хвилин.

Детальніше ознайомитися із описом сюжетів 10 короткометражних фільмів-фіналістів можна на сайті компанії-дистриб’ютора Arthouse Traffic, перейшовши за посиланням. Розклад показів доступний на сторінці фестивалю на сайті кінотеатрів «Планета Кіно».

Допрем’єрний показ короткометражок в Україні відбудеться 25 вересня у «Планеті Кіно» в Києві: на 19:30 запланована урочиста вечірка для гостей заходу, а старт показу розпочнеться о 20:00.

«Stella Artois — один з найвідоміших та найулюбленіших брендів пива в усьому світі, який підтримує ідею еволюції пивної культури та популяризації мистецтва в цілому. Тому не дивно, що Stella Artois є офіційним спонсором найбільшого фестивалю короткометражних фільмів, покликаного віднайти кінематографічні таланти і надати їм шанс проявити себе»

— коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора компанії AB InBev Efes

Найбільший на сьогодні фестиваль короткометражних кінострічок виник у 1998 році. Тоді Ніколас Мейсон влаштував показ фільмів на екрані, встановленому на своїй вантажівці, яку припаркував на одній з вулиць нью-йоркського Мангеттена. Протягом наступних років подія набула значення світового масштабу, охопивши понад 250 міст планети.

Мангеттенський фестиваль — інтерактивний. За добірку з 10 фіналістів, яких представляють щороку у вересні, може проголосувати кожен, заповнивши спеціальний бюлетень після перегляду сеансу. Таким чином, членами журі стають тисячі шанувальників кінематографу з різних країн.