Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Stella Artois підтримує українське кіно

30.05.2019


Прем’єрний показ фільму «Тут і зараз»
Прем’єрний показ фільму «Тут і зараз»
Прем’єрний показ фільму «Тут і зараз»
Прем’єрний показ фільму «Тут і зараз»
Прем’єрний показ фільму «Тут і зараз»
Прем’єрний показ фільму «Тут і зараз»
Прем’єрний показ фільму «Тут і зараз»

Легендарний бренд пива Stella Artois виступає офіційним партнером прем’єрного показу фільму «Тут і зараз» українського режисера Олександра Шапіро. Прем’єра відбулася 29 травня в рамках програми «Українські прем’єри» на 48-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість».

Кожен персонаж фільму це характерна риса головної героїні. Її хід думок у фільмі проявляється алегорично, адже головна героїня впізнає в інших власні якості: почуття гідності, самокритику, жалість. Переконаний, що багато хто з глядачів зможе знайти відповіді на свої внутрішні запитання, тому я дуже радий представити стрічку на фестивалі «Молодість» і вдячний Stella Artois за підтримку. Разом нам справді вдається бути «тут і зараз»

— коментує Олександр Шапіро, режисер фільму

Головна героїня кінострічки, Полі, проводить зустрічі для тих, хто потребує допомоги. Кожен із учасників має власні проблеми і потребує індивідуального підходу, проте мотивом, який об’єднує всіх персонажів фільму, є бажання жити «тут і зараз». Полі намагається підтримати інших, але сумнівається, чи зможе допомогти собі.

Stella Artois бренд, відомий своєю підтримкою мистецьких проектів у світі. Ми дуже раді долучитися до проведення кінофестивалю «Молодість», однієї з найбільш впізнаваних кіноподій України та Східної Європи. Зірка показу стрічка Олександра Шапіро — розповідає історію, близьку глядачеві. Після перегляду кожен зможе вирішити для себе, що значить жити «тут і зараз»

— говорить Катерина Сахарнова, маркетинг-менеджер преміальних брендів AB InBev Efes Україна

У фільмі знімалися Анна Буткевич, Олексій Горбунов, Влад Іваненко, В'ячеслав Соломка, Алла Сергійко, Віктор Глушков та інші. Після показу запланована зустріч із режисером Олександром Шапіро. Поспілкуватися з митцем зможе кожен, хто придбає квитки на прем’єру 29 травня.

Серед інших запланованих прем’єр українських режисерів на кінофестивалі «Молодість» — «Понад Стіксом» Марії Стоянової, «Десь поряд. Iсторiя однiєї перерви» Наталії Давиденко, «Син» Мар’яни Бурими, «Тяжіння» Дениса Галушка та інші.

Історія найбільшого сучасного кінофестивалю України розпочалася в 1970 році, коли Вадим Чубасов і Віктор Івченко вперше організували фестиваль студентських робіт кінофакультету Київського державного інституту театрального мистецтва «Молодість». Протягом наступних років фестиваль вийшов за рамки українського кінематографу. Сьогодні до географії конкурсних робіт належать країни майже з усіх континентів. «Молодість» є єдиним в Україні кінофестивалем, акредитованим Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів FIAPF (з 1991 року).

Головне завдання фестивалю — сприяння розвитку молодого професійного кіно, у першу чергу від українських режисерів. Конкурсна програма кінофестивалю щороку представляє в Україні відібрані на десятках національних та міжнародних кінооглядів твори талановитої молоді.