Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Stella Artois виступить партнером Національної ресторанної премії СІЛЬ

21.11.2019


1 грудня відбудеться VII церемонія нагородження найкращих ресторанів України за версією Національної ресторанної премії СІЛЬ. Stella Artois компанії AB InBev Efes Україна виступить офіційним партнером заходу. Представник преміального бренда пива вручить престижну нагороду «Найкращому пивному ресторану» в Україні.

«Ресторанний бізнес в Україні стрімко розвивається. З'являється все більше закладів, які демонструють високу якість страв, напоїв і обслуговування. Також все більше рестораторів приділяють увагу розробці закусок, які б ідеально доповнювали різні сорти пива. Ми раді виступити партнером Національної ресторанної премії СІЛЬ і нагородити найкращий пивний ресторан країни, який став еталоном для інших гравців українського ринку»

— коментує Катерина Сахарнова, маркетинг-менеджер преміальних брендів компанії AB InBev Efes Україна

Національна ресторанна премія СІЛЬ — щорічний захід у сфері ресторанної індустрії для професіоналів галузі та гостей закладів, які стежать за розвитком ресторанного бізнесу в Україні. Премія заснована в 2013 році Андрієм Скіп’яном, керівником клубу готельєрів та рестораторів Hoteliero.

У 2019 році за звання найкращих боролися 2874 закладів-номінантів з різних регіонів України. До списку фіналістів премії вийшло 186 закладів у 18 номінаціях, оцінювання яких інкогніто проводили члени журі премії протягом 5 місяців. Вони оцінювали заклади за шкалою від 0 до 5 балів у наступних категоріях: сервіс, кухня, атмосфера і спеціалізація. За підсумками їх голосування незалежний аудитор премії проведе підрахунок, визначивши переможців у кожній номінації. Серед них — «Найкращий пивний ресторан», «Найкраща кав'ярня», «Найкращий ресторан української кухні», «Найкращий ресторан національної кухні», «Відкриття року», «Найкраща кондитерська», «Найкращий бар» тощо.

Переможців назвуть на урочистій церемонії нагородження 1 грудня 2019 року в КВЦ Парковий. Представник бренда Stella Artois компанії AB InBev Efes Україна вручить «Найкращому пивному ресторану» в Україні почесну нагороду, яка є визнанням високої якості роботи закладу.

Stella Artois — всесвітньо відома марка преміального пива, історія якого почалася ще в 1366 році в місті Левен, Бельгія. Світлий лагер Stella Artois варять з найкращих європейських сортів хмелю та ячменю, завдяки яким пиво має вишуканий смак, упізнаваний мільйонами шанувальників у 95 країнах світу.