Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

У Брюсселі представлено першу в Європі електровантажівку для логістики пива з нульовими викидами CO2

09.12.2019


AB InBev, провідна пивоварна компанія в світі, та міжнародний виробник вантажівок Volvo Trucks анонсували закупівлю нової серії електровантажівок Volvo, які доставлятимуть пиво в Європі з квітня 2020 року.

Символом цієї співпраці став перший Volvo FL Electric Truck, котрий доставив пиво в центр Брюсселя. Модель є яскравим прикладом співпраці європейських компаній, що спрямована на створення та застосування екотехнологій. Запуск Electric Truck співвідноситься з початком роботи Єврокомісії над «Зеленою угодою», що націлена на перехід до низьковуглецевої економіки.

Volvo FL Electric працює на електриці, вирізняється низьким рівнем шуму і викидів CO2 в атмосферу. Ця модель використовуватиметься для доставки пива, включаючи такі сорти, як Jupiler, Leffe і Stella Artois. AB InBev розвиватиме парк електромобілів Volvo FE Electric по всій Європі, в тому числі в Бельгії, Німеччині, Італії та Нідерландах.

«Як компанія, що використовує природні ресурси при виробництві пива, ми вважаємо своїм обов'язком разом з нашими партнерами, такими як Volvo Trucks, інвестувати в нові технології, які сприяють зниженню викидів. Ми дуже раді цьому першому кроку, проте розуміємо, що у нашого європейського бізнесу попереду ще багато роботи. Протягом 5 років ми плануємо продовжити замовлення електровантажівок. Що стосується Volvo FL — у 2020 році ми тестуватимемо нову розробку, співпрацюючи з державними та бізнес-партнерами»

— прокоментував Річард Вайт (Richard White), віцепрезидент з питань закупівель та сталого розвитку компанії AB InBev у Європі

«Впровадження електротранспорту змінює автомобільний світ. Електровантажівки змінять підхід до планування інфраструктури наших міст. По-перше, низький рівень шуму електрокарів дозволяє здійснювати доставку пива і вивезення відходів рано-вранці, пізно ввечері або навіть уночі. Це допомагає поліпшити логістику і знизити рівень заторів у години пік. По-друге, завдяки нульовим викидам і зниженому рівню шуму електромобілі можна використовувати для завантаження навіть у закритих складських приміщеннях і в природоохоронних зонах»

— зазначила Кріста Волш (Krista Walsh), директор з питань комунікації та сталого розвитку в Європейському регіоні компанії Volvo Group

З моменту впровадження нової європейської «Зеленої угоди» повністю електрифіковані вантажівки стануть важливим інструментом для здійснення доставок товарів у містах.

Щоб створити більш екологічний автопарк у Європі, компанії AB InBev і Volvo Trucks закликають до ефективного регулювання та співпраці з партнерами.

«Електричні вантажівки коштують приблизно в 5 разів дорожче за дизельні. Хоча технологія і надихає, вона все ще перебуває на початковій стадії розвитку. Промислові партнери, які зараз укладають угоди, є першопрохідцями. Уряд міг би стимулювати як виробників, так і покупців, таких як ми, робити подальші кроки. Наприклад, надавати модернізовану інфраструктуру для зарядки автомобілів і вантажівок. Зі свого боку ми теж всіляко сприятимемо популяризації ековантажівок у Європі»

— додав Річард Вайт (Richard White), віцепрезидент з питань закупівель та сталого розвитку компанії AB InBev у Європі

Використання Volvo FL замість дизельних автомобілів скоротить викиди CO2 на 100% і допоможе значно знизити рівень шуму. Цей крок є важливим фактором для досягнення Глобальних цілей зі сталого розвитку AB InBev 2025. Одна з цілей компанії — скоротити до 2025 року викиди на 20%. Це еквівалентно виведенню з експлуатації понад 1,5 млн автомобілів на рік.

3 грудня 2019 року електричну вантажівку Volvo презентували в Європейському кварталі Брюсселя. Компанії AB InBev і Volvo Trucks запросили гостей на площу Люксембург, щоб відсвяткувати подію і пригостити їх пивом.