Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Всесвітній день охорони довкілля

Проект

Всесвітній день охорони довкілля

Про ініціативу

Захист навколишнього середовища є одним із пріоритетних напрямків компанії AB InBev у рамках реалізації глобальної стратегії з корпоративної соціальної відповідальності Вetter World. «Всесвітній день навколишнього середовища» – один із ключових проектів у сфері екології, спрямований на привернення уваги суспільста до проблеми надлишку побутового сміття на вулицях міст і у водоймах.

Компанія AB InBev проводить Всесвітній день навколишнього середовища, що є глобальною ініціативою ООН, з 2013 року. Співробітники компанії у 25 країнах світу беруть участь у прибираннях, екоконкурсах на заводах, присвячених захисту довкілля та інших акціях. Активності спрямовані на привернення уваги до проблем екології, на створення можливості зробити власний внесок у захист навколишнього середовища.

В Україні до Дня захисту навколишнього середовища у 2016 році компанія AB InBev Efes, бізнес-підрозділ AB InBev, провела загальнонаціональну серію масштабних прибирань у трьох містах — Києві, Харкові та Миколаєві. До заходів традиційно приєдналися як співробітники компанії, так і активісти, небайдужі до проблеми забруднення, щоб допомогти підготувати до літнього сезону і занять спортом найбільш відвідувані прибережні зони і парки. До участі в прибираннях долучилися понад 618 осіб. Щороку кількість охочих взяти участь у даному проекті зростає як серед співробітників компанії, так і серед небайдужих громадян.

8 червня 2018 року компанія AB InBev Efes разом із брендом Corona провела в Києві екологічну акцію під назвою Corona Save Trukhaniv Island 2018. Подія приурочена до Всесвітнього дня охорони довкілля, який відзначається щороку 5 червня під егідою ООН. Мета заходу – спільними зусиллями очистити від сміття узбережжя Труханового острова. Тема перегукувалась із Глобальними цілями сталого розвитку 2025 компанії AB InBev, а також колаборацією бренда Corona зі спільнотою Parley for the Oceans для вирішення проблеми забруднення пластиком морських екосистем.

Акція невипадково відбулася 8 червня, у Всесвітній день океанів. У 2017 році був створений альянс Corona та Parley for the Oceans з метою просування глобального руху – захистити 100 островів до 2020 року. Українська команда також вирішила приєднатися і прибрала Труханів острів у Києві.