Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

ВИПИВ? ЗА КЕРМО НЕ СІДАЙ!

Проект

ВИПИВ? ЗА КЕРМО НЕ СІДАЙ!

Про ініціативу

ВИПИВ? ЗА КЕРМО НЕ СІДАЙ! — національна програма компанії AB InBev Efes у рамках глобальної корпоративної соціальної відповідальності Better World, яка діє з 2009 року. Програма пропагує неприпустимість керування автомобілем у нетверезому стані, підвищення рівня обізнаності та відповідальності водіїв, зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод з вини нетверезих водіїв. Національна кампанія «ВИПИВ? ЗА КЕРМО НЕ СІДАЙ!» розроблена і впроваджена за принципом 360 градусів.

У рамках кампанії реалізована велика кількість проектів за наступними напрямками.

Освітні: співпраця з автошколами, автоклубами, поліцією, АЗК.

Рекламно-інформаційні: соціальна реклама на телебаченні, в мережі Інтернет, у пресі; брендинг громадського транспорту, евакуаторів, автопарку компанії, брендмобілі.

Акції та спонсорство: «День автомобіліста», «Конкурс скульптурних інсталяцій», арт-виставка; фестивалі «Тарасова Гора», «Subaru Family Day», «Інтер Авто Житомир», «Automotofest 2013», «Дорога на Січ», співпраця з HoReCa.

За 2018 рік масштабної агітаційної роботи з профілактики керування автомобілем у нетверезому стані національна кампанія «ВИПИВ? ЗА КЕРМО НЕ СІДАЙ!» охопила понад 30 000 000 населення України.