Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Запрошуємо до програм стажування з можливістю подальшого працевлаштування

22.03.2018


Один з лідерів пивоваріння компанія «САН ІнБев Україна» взяла участь в ярмарку вакансій для студентів IMPULSE 2018, що відбувся 20-22 березня в Києві. «САН ІнБев Україна» розглядає такий захід як ефективний інструмент для залучення випускників вишів до роботи у компанії, адже вірить, що вони можуть запропонувати свіжі ідеї для розвитку бізнесу. Навзаєм компанія пропонує можливість отримати безцінний досвід, вдосконалити навички та вміння, а також перспективу працевлаштування.

Менеджери «САН ІнБев Україна» мали чудову нагоду особисто поспілкуватися з перспективною амбітною молоддю. Вони розповіли відвідувачам про відкриті програми стажувань Global Management Trainee  (управлінська), Supply Management Trainee  (виробнича) та програма стажувань Fast TrackApprenticeship (у бізнес-сервіс-центрі). Пройшовши стажування найкращі стажери отримають запрошення приєднатися до великої команди професіоналів «САН ІнБев Україна». Дуже важливо, що ці програми компанія повністю оплачує.

«Компанія пропонує програми стажувань, що базуються на жорсткому відборі талантів. Водночас вони є містком до подальшого працевлаштування в компанії, що входить до топ-5 найбільших гравців ринку FMCG у світі. Наші програми — це можливість побачити бізнес зсередини і зробити обдуманий вибір щодо того, у якому напрямку розвиватися, адже талановита людина буде успішною скрізь. Стажування у «САН ІнБев» — це вимогливість щодня, спілкування з топ-менеджментом і виключно актуальні для бізнесу проекти»

— говорить Станіслав Рибачук, бренд-менеджер сегменту «преміум» компанії «САН ІнБев Україна»

«Програми стажування компанії «САН ІнБев» - це гарний початок кар’єри. Саме після стажування мене запросили приєднатися до компанії у ролі спеціаліста з ціноутворення. З того часу минуло п’ять років, протягом яких я змінив шість посад. Швидке зростання в компанії, її динамічність надає величезні можливості збудувати успішну кар’єру та шанс стати тим, ким хочеш»

— визнає Євген Віжул, менеджер з бюджетування та управління ефективністю бізнесу «САН ІнБев Україна»