Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes: “Наша мрія — об’єднувати людей, щоб робити світ кращим.”

02.12.2019


Ольга Орел, директор з персоналу компанії AB InBev Efes розповіла про корпоративні цінності, принципи та нашу мрію в ексклюзивному інтерв'ю для видання «Фокус».

Про наші цінності

«Наша компанія робить ставку на людей, готових приймати нові цікаві виклики, вирішувати нестандартні завдання і ніколи не зупинятися на досягнутому. Один з наших принципів говорить: "Справжнім талантам ми даємо можливість максимально розкривати свій потенціал і отримувати гідну винагороду". Такі люди — золотий запас AB InBev Efes. Ми вітаємо крос-функціональні та крос-територіальні переміщення і часто робимо ставку на молодих менеджерів. Це допомагає знайти кандидатів, які швидко інтегруються в команду, і забезпечує внутрішню ротацію персоналу, що допомагає мати на ключових позиціях найталановитіших співробітників»

Про наші принципи

«Ми вибираємо людей, які завдяки правильному розвитку, складним завданням і підтримці стануть кращими за нас. Нас оцінюють за рівнем наших команд ", - ще один з наших принципів. Тому ми пропонуємо широкий вибір інструментів розвитку, керуючись принципом 70-20-10. Ми віримо, що найцінніший досвід співробітник може отримати, тільки вирішуючи реальні бізнес-завдання, тому 70% навчання здійснюються на робочому місці. 20% припадають на коучинг і зворотний зв'язок, так що всі наші менеджери обов'язково навчаються цим інструментам»

Про спільну мрію

«Наша мрія - об'єднувати людей, щоб робити світ кращим. Нам важливо, щоб споживання пива викликало лише позитивні емоції. Досягти цього можна лише в суспільстві, де зловживання алкоголем перестало бути гострою соціальною проблемою. Саме тому корпоративна соціальна відповідальність - невід'ємна частина бізнесу компанії, а наші колеги - головні амбасадори культури відповідального споживання алкоголю»

Читайте повне інтерв'ю за посиланням - https://focus.ua/ukraine/445432-ab_inbev_efes__nasha_mechtaobediniat_liudei_delaia_mir_luchshe