Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes оновила дизайн «Чернігівське Біле» та «Біла Ніч»

27.08.2018


Рік тому улюблене пиво мільйонів українців «Чернігівське» постало перед споживачами в новому дизайні упаковки. Слідом за основною лінійкою змінюються «Чернігівське Біле» та «Біла Ніч».

Автентичний шрифт для нової етикетки розроблений повністю вручну. Знайома гамма золотого, червоного, зеленого і чорного кольорів, поєднуючись із лаконічним оновленим логотипом, робить улюблене пиво максимально помітним на полицях.

Ефект крафтовості в дизайні упаковки «Чернігівське Біле» та «Біла Ніч», досягнутий завдяки скрупульозному опрацюванню деталей, додає візуальному образу актуальності. У той же час симбіоз кирилиці та латиниці дозволив домогтися того, що пляшки мають свіжий і європейський вигляд.

Над новим візуальним образом працювала відома дизайн-компанія Reynolds and Reyner.

«Сьогодні національне — не означає дешеве і низької якості, скоріше навпаки: це естетично, якісно та гідно. Ми довго працювали над дизайном, поєднуючи стилізовані українські мотиви й оригінальні шрифти із загальним мінімалізмом етикетки. Щоб підкреслити, що «Чернігівське Біле» та «Біла Ніч» — пшеничне пиво, ми придумали зобразити млин з лопатями, які схожі на колоски. Думаю, що ми створили образ, який запам'ятовується і поєднує сучасність та історію бренда»

— прокоментував Артем Кулик, дизайнер і засновник компанії Reynolds and Reyner

«Дизайн «Чернігівське Біле» та «Біла Ніч» вийшов унікальним, але в той же час таким, що зберігає спадкоємність з оновленим візуальним образом основної лінійки улюбленого бренда мільйонів українців»

— зазначає Анна Руденко, маркетинг-директор AB InBev Efes

«Чернігівське Біле» — перше нефільтроване пиво в Україні. Воно вариться вже 15 років з незмінним дотриманням високих стандартів якості. Це м'яке пшеничне пиво, яким хочеться насолоджуватися, розтягуючи задоволення. Темне нефільтроване пиво «Біла Ніч» випускається з 2004 року. Українські споживачі вже можуть придбати «Чернігівське Біле» та «Біла Ніч» у скляних пляшках, банках і ПЕТ-пляшках оновленого дизайну.