Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes переходить на використання преформи з новим стандартом горловини на всіх своїх ПЕТ-лініях в Україні

19.08.2020


AB InBev Efes переходить на використання преформи з новим стандартом горловини на всіх своїх ПЕТ-лініях в Україні
AB InBev Efes переходить на використання преформи з новим стандартом горловини на всіх своїх ПЕТ-лініях в Україні

Компанія AB InBev Efes Україна закінчує перехід на преформу зі стандартом горловини РСО 1881 на всіх ПЕТ-лініях заводів. Ключова відмінність нового стандарту від попереднього РСО 1810 ― зменшення ваги і висоти горловини преформи. Також зменшуються вага і висота ковпачка ПЕТ-пляшки.

Стандарт РСО 1881 дозволяє не тільки помітно заощадити матеріали і знизити витрати на виготовлення упаковки, а й зменшити кількість пластикових відходів, таким чином скорочуючи шкідливий вплив на екосистему планети. Матеріали, з яких виробляються преформа і ковпачок, при переході на стандарт РСО 1881 не змінюються. Також незмінною залишається товщина стінок ПЕТ-пляшки.

За прогнозами компанії, тільки за 2020 рік перехід на стандарт РСО 1881 в Україні дозволить зменшити обсяг витраченого пластику в упаковці більш ніж на 160 тонн.

«Дбайливе ставлення до довкілля є однім з найважливіших завдань сьогодення. Наша компанія продовжує впроваджувати дружні до навколишнього середовища стандарти на своїх пивоварнях, щоб мінімізувати вплив на екосистему. Перехід на нову преформу з укороченою горловиною на всіх наших ПЕТ-лініях допоможе істотно скоротити використання пластику»,

― коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна.

Всього на пивоварнях AB InBev Efes Україна встановлено 4 ПЕТ-лінії. У період з січня до лютого 2020 року компанія вже перевела на преформу з новим стандартом горловини три ПЕТ-лінії на своїх пивоварнях у Миколаєві, Харкові та Чернігові. Перевести ще одну ПЕТ-лінію на Харківській пивоварні на преформу зі стандартом горловини РСО 1881 компанія планує вже в жовтні.