Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes Україна допомагає змінювати світ на краще: компанія долучилася до розвитку молодіжних бізнес-проектів

05.07.2019


Національні змагання міжнародної організації Enactus
Національні змагання міжнародної організації Enactus
Національні змагання міжнародної організації Enactus

Компанія AB InBev Efes Україна підтримає національні змагання міжнародної організації Enactus. Це конкурс проектів підприємницької діяльності серед студентських команд, що сприяє досягненню економічної, соціальної та екологічної рівноваги у світі. В Києві захід відбудеться 5 липня 2019 року в навчальному центрі Dan.IT.

Міжнародна організація Enactus об’єднує понад 70 500 студентів 1 700 університетів у 36 країнах світу, а також викладачів цих закладів і бізнес-лідерів. Так, команди студентів займаються розробкою соціально-підприємницьких проектів з метою покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами.

Щороку національні змагання Enactus збирають учасників команд для проведення півфіналу, фіналу та визначення переможців. Журі конкурсу, представники та керівники бізнес-організацій, оцінює роботи команд та їхній вплив і значення для життя людства. В Україні захід відбуватиметься за сприяння Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти та науки, а також за підтримки компанії AB InBev Efes Україна.

«Сучасна молодь є драйвером постійного розвитку. Вчорашні студенти демонструють свіжий нестандартний підхід до вирішення будь-яких ситуацій. Завтра саме вони розвиватимуть нашу країну та змінюватимуть світ на краще. Ми із задоволенням підтримуємо учасників конкурсу Enactus Україна талановитих молодих фахівців, котрі мають достатньо хисту та амбіцій для розвитку власної справи і виведення економіки країни на якісно новий рівень»

— говорить Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна

За 30 хвилин до початку змагань та презентації проектів усі члени журі проходять інструктаж відповідно до глобальних норм і правил Enactus. Вони оцінюють команди за критерієм ефективного застосування підприємницьких дій для навчання людей економічно, раціонально та результативно покращувати життя. Так, усі команди повинні продемонструвати знання потреб верстви населення, для якої реалізується проект.

У рамках національних змагань Enactus журі також оцінює креативність та новаторство роботи команд, проекти яких мають пропонувати стійкі рішення для створення нових моделей у суспільстві. Учасники повинні продемонструвати навички та знання, що допомогли їхній цільовій аудиторії покращити життя та отримати нові можливості для розвитку.