Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Компанія AB InBev Efes взяла участь у проекті «День Кар’єри ЄС»

02.10.2018


За ініціативи Представництва ЄС на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбувся фінальний етап проекту «День Кар’єри ЄС». Одним із учасників заходу виступила компанія AB InBev Efes, відома своєю активною співпрацею з вищими навчальними закладами щодо стажування та подальшого працевлаштування талановитих студентів.

Мета проекту «День Кар’єри ЄС» — сприяння швидкому професійному розвитку молоді задля формування європейських цінностей та стандартів життя і подальшого вступу нашої держави до європейського співтовариства.

«Саме молодь є тією рушійною силою, що дає можливість подальшого розвитку: як бізнесу, так і країни загалом. Адже зрозуміло, що кожне наступне покоління, прагнучи до нових висот, робить свій внесок у вигляді свіжих ідей і нестандартних рішень. Тому підтримка молодих спеціалістів, допомога їм з визначенням професійних цілей і в реалізації власних задумів є незмінною складовою наших ініціатив»

— зазначає Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes в Україні

Присутня молодь у рамках зустрічі мала можливість безкоштовно долучилися до заходів щодо розвитку навичок, важливих для професійного та кар’єрного зростання. «День кар`єри ЄС» складався з таких заходів: виставка-презентація кар’єрних можливостей; панельна дискусія «Україна: її можливості для професійного росту української молоді»; презентація з елементами тренінгу «Як отримати грант на навчання, викладання чи обмін за програмою ERASMUS+?»; тренінг «Управління кар'єрою»; тренінг, «Релевантна інформація для прийняття управлінських рішень».

В межах заходу «Дні Кар’єри ЄС» компанії змогли поспілкуватись зі студентством і знайти необхідних спеціалістів. Студентська молодь, у свою чергу, мала можливість записатись на стажування або співбесіду у бажаній компанії, адже у заході брали участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських і міжнародних компаній.

«Подібні проекти мають дуже велике значення. Це своєрідна взаємодія для отримання спільного результату. Якщо говорити у більш широкому плані, для країни це прискорення інтеграційних процесів, забезпечення європейських цінностей для реалізації основних завдань»

— говорить Антон Кравченко, директор Бізнес Сервіс Центру AB InBev Efes у Харкові