Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes Україна взяла участь у святкуванні 20-річного ювілею Чернігівського НОК

11.10.2021


AB InBev Efes Україна взяла участь у святкуванні 20-річного ювілею Чернігівського НОК
AB InBev Efes Україна взяла участь у святкуванні 20-річного ювілею Чернігівського НОК

AB InBev Efes Україна продовжує підтримувати олімпійський рух на Чернігівщині та вести активну діяльність у своїх домашніх регіонах, де розташовані броварні компанії. Цього разу AB InBev Efes Україна взяла участь у святкуванні 20 річниці з дня створення Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області. Святкування об'єднало спортсменів, олімпійських чемпіонів, міську і обласну владу та почесних гостей.

Директор Чернігівської броварні AB InBev Efes Україна Ворожко Євген приєднався до висадження дерев та відкриття Олімпійської алеї. На урочистому заході також було проведено декілька спортивних активностей, зокрема презентація видів спорту, організовано турніри з футболу, тенісу, баскетболу та волейболу, велопробіги. Урочиста частина закінчилася церемонією нагородження на якій, Денису Хренову, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна, вручили Почесну Грамоту Чернігівської обласної ради за підтримку олімпійського руху на Чернігівщині.

«Підтримка домашніх регіонів – один із пріоритетних напрямків для соціального розвитку компанії. Вже не перший рік ми впроваджуємо ініціативи у Чернігові, Харкові, Миколаєві. Ми завжди намагаємось підтримувати організації, що розвивають місцеву інфраструктуру та покращують здоров’я і добробут українців. Нам близький напрямок з просування здорового способу життя та розвитку спорту, адже ми закликаємо своїх споживачів споживати алкоголь відповідально та піклуватися за своє здоров’я»,

– розповідає в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов.

Активності, які присвячені олімпійському руху проводяться з 15 вересня по 15 жовтня. У цей період визначають кращих фахівців з розвитку олімпійського руху та створюють Олімпійську Алею з висадженням дубів. До заходів залучені олімпійські чемпіони, призери та учасники Олімпійських ігор.

Нагадаємо, що нещодавно AB InBev Efes Україна відкрила електропарковку на території університету «Чернігівська політехніка».