Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes Україна запускає сидр «Де Сад» з соком ожини

25.05.2021


AB InBev Efes Україна запускає сидр «Де Сад» з соком ожини
AB InBev Efes Україна запускає сидр «Де Сад» з соком ожини

Літо вабить нас різноманітністю вражень, запахів, смаків, появою сезонних фруктів та ягід. Компанія AB InBev Efes Україна та бренд сидру «Де Сад», народжений зі стиглих яблук садів Західної України, запускають новинку сезону – сидр «Де Сад» з соком ожини.

Перший у портфелі компанії сидр «Де Сад» з моменту виходу отримав прихильність та позитивні відгуки багатьох споживачів і в грудні 2020-го року зайняв позицію №2 на ринку, 

– розповідає директор з маркетингу AB InBev Efes Україна Анна Руденко.

Ми продовжуємо розвивати бренд і розширювати його лінійку, яка на сьогодні має три смаки: класичний яблучний, сухий яблучний та грушевий. Цього року ми вирішили порадувати любителів ягід сидром з соковито-ожиновим смаком.

«Де Сад» – це поєднання кращих яблук садів Західної України та новітніх  європейських технологій. Сидр готується шляхом бродіння соку легендарних сортів: білий налив, папіровка, кальвіль сніговий, джонатан.

У новому сидрі від AB InBev Efes Україна до класичної яблучної основи додається освіжаюча кислинка соку ягід ожини. Прихильники цього м’якого слабоалкогольного натурального напою зможуть вдосталь насолодитися ароматним літнім смаком!

Новий напій сезону сидр «Де Сад» з соком ожини виготовляють на харківському заводі «Рогань» та розливають у два зручні формати: скляні пляшки 0,45 л та ПЕТ об'ємом 0,9 л.

Зазвичай вважають: «Де є Сад, там є Сидр». І це щира правда! Як і те, що на вас чекає ожинова радість з яблуневого саду.