Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

BUD став партнером щорічного турніру Асоціації з мініфутболу

16.07.2019


13-14 липня 2019 року в заміській резиденції KIDEV у Києві відбувся щорічний турнір з мініфутболу, організований Європейською Бізнес Асоціацією. Бренд BUD компанії AB InBev Efes Україна виступив офіційним партнером заходу.

Щороку Європейська Бізнес Асоціація влаштовує турнір з мініфутболу серед своїх членських компаній. У цьогорічному турнірі взяли участь понад 20 команд, а гравців з трибуни підтримували члени їхніх сімей та інші вболівальники.

Головним суддею турніру виступив Микола Костенко — майстер спорту України міжнародного класу з мініфутболу, суддя з мініфутболу першої категорії; головний тренер збірної України з мініфутболу (формат гри 6×6); тренер збірної України з пляжного футболу.

«Футбол, як і всі командні види спорту, є чудовим видом нетворкінгу. Гра багато в чому нагадує роботу в компанії — учасники мають працювати разом заради досягнення спільної мети. Саме тому організація спортивних турнірів є дуже ефективним способом поліпшення командного духу у бізнес-сфері»

— коментує Микола Костенко, головний суддя турніру

Гості заходу мали можливість не лише зіграти в популярний вид спорту та підтримати своїх фаворитів, а й приємно провести час та поспілкуватися з представниками інших компаній, насолоджуючись улюбленими напоями. Зокрема представники бренда BUD пригощали учасників двома сортами пива: алкогольним BUD та безалкогольним Bud Prohibition Brew.

«Корпоративні спортивні заходи не лише допомагають зміцнити здоров’я та підняти настрій працівникам, а й сприяють успіху компанії. Такі ініціативи важливо підтримувати, і саме тому бренд BUD приєднався до проведення турніру з мініфутболу Європейської Бізнес Асоціації»

— говорить Каріне Гарячун, бренд-менеджер Bud