Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev і UNITAR: партнерство заради безпечних доріг

19.02.2020


AB InBev, провідна пивоварна компанія в світі, та Навчальний і науково-дослідний інститут ООН (UNITAR) продовжують партнерство з метою підвищення безпеки дорожнього руху. За 2 роки співпраці партнери зробили значний внесок у досягнення Глобальної мети ООН ― удвічі знизити кількість смертей і травм у результаті ДТП у всьому світі до 2020 року.

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я, щорічно в результаті ДТП гинуть 1,35 мільйона осіб, а десятки мільйонів отримують травми. А в понад 100 країнах кількість загиблих на дорогах тільки збільшується.

Спільно з партнерами AB InBev протягом багатьох років докладала зусиль для вироблення рішення проблеми безпеки дорожнього руху. Зокрема, у співпраці з UNITAR було розроблено «Практичне керівництво з безпеки на дорогах» (Management Practices for Safer Roads Toolkit). Цей посібник адресовано представникам влади, дорожнім інженерам, локальним громадським організаціям і компаніям. Керівництво дозволяє визначити регіони та місця з найбільшою кількістю ДТП і вжити необхідних заходів для забезпечення безпеки доріг.

Продовжуючи партнерство з UNITAR до 2021 року, AB InBev планує прискорити впровадження допомоги в локальних спільнотах, щоб врятувати більше життів. Також протягом наступних двох років партнери тестуватимуть нові технології із використанням штучного інтелекту в Шанхаї. Крім цього, AB InBev та UNITAR продовжать надавати підтримку урядам і муніципальним органам у реалізації рішень у сфері безпеки дорожнього руху.

Президент AB InBev Карлос Бріто (Carlos Brito) і виконавчий директор UNITAR Ніхіл Сет (Nikhil Seth) на Всесвітньому економічному форумі 2020 у Давосі, Швейцарія
Президент AB InBev Карлос Бріто (Carlos Brito) і виконавчий директор UNITAR Ніхіл Сет (Nikhil Seth) на Всесвітньому економічному форумі 2020 у Давосі, Швейцарія

«Розвиток партнерських відносин є важливим елементом вирішення проблеми безпеки дорожнього руху. Наші з UNITAR спільні цілі ― безпечні дороги, врятовані життя і сильні суспільства, в яких ми зможемо жити та розвиватися в наступні 100 років і довше»,

― прокоментував Карлос Бріто, президент AB InBev.

Три причини, з яких AB InBev прагне забезпечити безпеку на дорогах:

  1. Співробітники компанії. Щодня понад 175 000 співробітників AB InBev і їхні сім'ї їздять дорогами усього світу.
  2. Автопарк компанії. Автопарк AB InBev є одним з найбільших у світі та налічує понад 40 000 транспортних засобів.
  3. Боротьба з водінням у нетверезому стані. AB InBev продовжує реалізовувати цілі з просування культури відповідального споживання.

В Україні AB InBev Efes проводить активну діяльність, спрямовану на боротьбу зі зловживанням алкоголем. Серед основних ініціатив ― освітній проект «Випробуй у безпеці», організований спільно з Патрульною поліцією України і Всеукраїнською асоціацією автошкіл. Зокрема, в рамках цієї програми були представлені спеціальні окуляри Drunk Busters, що імітують стан алкогольного сп'яніння. Мета ініціативи ― дати водіям усвідомити всі ризики водіння в нетверезому стані.

Компанія також активно популяризує безалкогольне пиво, плануючи і надалі розширювати свій безалкогольний портфель.