Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Активність компанії в умовах військового стану в Україні

29.09.2022


Активність компанії в умовах військового стану в Україні
Активність компанії в умовах військового стану в Україні

Дорогі друзі!

AB InBev Efes це спільне підприємство AB InBev і турецькою пивоварною компанією Anadolu Efes, в якому AB InBev не має контрольного пакету акцій. Компанія AB InBev оголосила в квітні поточного року, що має намір продати свою неконтрольовану частку в спільному підприємстві AB InBev Efes і проводить зараз активні переговори з турецькою пивоварною компанією Anadolu Efes щодо придбання нею цієї частки. Між сторонами тривають активні дискусії. Призупинення деяких ліцензійних брендів у Росії також є частиною поточних обговорень угоди з Anadolu Efes. Поки тривають переговори виробництво Leffe в Росії призупинено.

Як було оголошено раніше, AB InBev також втрачає всі фінансові вигоди від діяльності спільного підприємства. Зокрема, у звітності за перший квартал року AB InBev повідомила про списання з балансу негрошових активів в частині результату від діяльності асоційованих компаній у розмірі USD 1.1 млрд, що відображено в звіті про фінансові результати за перший квартал.

Бізнес:

  • Незважаючи на складну ситуацію, ми хочемо повідомити, що «ABInBev Efes Україна» уже відновила деякі бізнес-процеси, і співробітники повернуться до роботи там, де це безпечно (ми проводимо регулярні оцінки безпеки).
  • «ABInBev Efes Україна» стикається зі значними проблемами щодо відновлення роботи броварень та перебудови бізнес-процесів під час воєнного стану. Тому президент ABInBev Efes Дмитро Шпаков особисто взяв на себе відповідальність за управління цими процесами. Для цього він вирішив змінити своє місцерозташування з Льовена, Бельгія, на Київ, Україна, щоб бути більш ефективним і ближчим до українських співробітників у ці важкі часи, і ми високо цінуємо його рішення.

Підтримка України і українців:

  • Ми відправили в Україну 3 млн. банок води, готуємо до відправки ще 2 млн банок.
  • Ми пожертвували до благодійних установ близько 2 млн євро.
  • Ми зібрали та відправили необхідні в Україні речі через наші офіси (ковдри, ізоляційні килимки, спальні мішки тощо) до наших партнерів Caritas Ukraine та «Українського продовольчого фонду Food Foundation».
  • Ми співпрацюємо з Colruyt, New Pharma та іншими FMCG-компаніями, щоб і надалі надсилати в Україну продукти харчування та медичні товари.
  • Як ви знаєте, ми запустили найпопулярніше українське пиво «Чернігівське» у Великій Британії, Бельгії, Німеччині, Нідерландах, Італії, Франції, Польщі, Данії, Австрії, Швейцарії, США, Колумбії та Бразилії та гарантуємо щонайменше 5 мільйонів доларів від цієї ініціатива, з подальшим розподілом усіх прибутків між визначеними неурядовими організаціями, для підтримки зусиль з надання гуманітарної допомоги. У Європі ми продали понад 6 мільйонів банок, і уже перші 2 мільйони доларів були перераховані Caritas International.