Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Бізнес-сервіс-центр AB InBev Efes у Харкові святкує 10-річчя

03.12.2018


У грудні 2008 року в Харківському відділенні ПАТ «САН IнБев Україна» відбулося офіційне відкриття бізнес-сервіс-центру.

Відкриття БСЦ мало на меті надання сервісу підрозділам компанії у Центральній та Східній Європі, зокрема стати міжнародним осередком для підтримки таких функцій, як фінанси та логістика, а також сконцентруватися на розвитку висококваліфікованих професіоналів — майбутніх менеджерів для компанії у цілому, не обмежуючись лише Україною.

Сьогодні БСЦ AB InBev Efes у Харкові — найбільший європейський офіс компанії AB InBev, у якому працюють близько 650 співробітників у таких відділах, як фінанси, логістика, підтримка продажів, персоналу, планування та аналіз ефективності виробництва, міжнародна звітність.

«Пишаюсь тим, що робота бізнес-сервіс-центру у Харкові повністю відображає філософію компанії, адже наша мрія — об’єднувати людей, щоб робити світ кращим. Бути лідерами та прагнути до досконалості — мета цих амбітних, цікавих і талановитих працівників, а також мета нашої компанії. Тому зміцнення конкурентних позицій та створення потенціалу для майбутнього зростання надають нові можливості для розвитку молоді в цілому і нас як бізнесу зокрема»

— зазначає Дмитро Шпаков, президент AB InBev Efes

У БСЦ повністю відкритий простір відповідно до концепції оpen space: панує динамічна і командна атмосфера, орієнтована на результат. Адже одним з головних принципів компанії є відкриті комунікації та меритократія, коли керівні посади обіймають найкращі співробітники, незалежно від статусу, соціального або економічного положення. Середній вік працівників становить 28 років, вони дуже енергійні та цілеспрямовані. Молоді та креативні співробітники не повинні дотримуватися строгого дрес-коду. Більшість із них вдягається в джинси та джемпери у стилі business сasual. При цьому вони — частина великої єдиної глобальної команди.

«Сьогодні, святкуючи День народження БСЦ, я не можу не відзначити наші здобутки. Адже за ці 10 років нам є чим пишатися. Найбільший бізнес-сервіс-центр у Європі зі штатом співробітників у 650 осіб — це лише початок! Робота у БСЦ — це можливість кар’єрного росту у найбільшій міжнародній FMCG-компанії. Ми допомагаємо реалізовувати лідерський та експертний потенціал співробітника, отримувати знання і практику багатовікового та успішного бізнесу, що представлений на 6 континентах. Розвиток таланту для досягнення відмінних результатів — головна мета роботи центру»

— говорить Антон Кравченко, директор БСЦ Харків

Слід зазначити, що БСЦ AB InBev Efes відіграє значну роль не лише у роботі компанії, а й у житті міста. Співпраця з університетами є дуже актуальною, адже всім відомо, Харків — це студентська столиця, яка має у своєму арсеналі 38 ВНЗ, де навчаються понад 180 тис. студентів. А це наші потенційні співробітники. БСЦ тісно співпрацює з багатьма вищими навчальними закладами, серед яких такі відомі, як Харківський національний економічний університет імені С. Кузнеця, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Харківський національний автомобільно-дорожній університет тощо.

«Саме люди є найбільшою цінністю нашої компанії — ми віримо в людей. Ми надаємо можливість усім розкривати свій потенціал, розвиватися й отримувати за це гідну винагороду. Наші співробітники — це фахівці, які не бояться сучасних бізнес-викликів. Вони розуміють, що надскладні задачі можна вирішити, і це мотивує їх рухатися вперед. Ми реалізуємо багато проектів у партнерстві з ВНЗ, пропонуємо програми міжнародних стажувань, організуємо виробничі екскурсії, на постійній основі впроваджуємо програми розвитку та мотивації персоналу. AB InBev Efes — це не просто роботодавець, це однодумець, з яким тобі по дорозі»

— підкреслює Олена Федоренко, менеджер з персоналу БСЦ Харків